Společnost

Barbara Nesvadbová má svůj kalendář

Bára Nesvadbová, která nedávno vydala román Pohádkář, nafotila svůj první kalendář společně s fotografkou Annou Mrázek-Kovačič.

Barbara Nesvadbová má svůj kalendářSpisovatelku a šéfredaktorku módního magazínu Barbara Nesvadbová má svůj kalendářHarper's Bazaar Barbaru Nesvadbovou móda nejen živí, ale i baví. Přestože Bára příležitostně koketuje také s modelingem, nafotit vlastní kalendář se ale zdráhala, protože se styděla. K pózování před objektivem ji přemluvila až jedna z nejuznávanějších česko-slovenských módních fotografek Anna Mrázek-Kovačič. Spojením dokonalé ženské krásy a tvůrčího talentu nakonec vznikla série dvanácti smyslných fotografií, která se objeví v Bářině kalendáři.

Barbara Nesvadbová má svůj kalendář„Jsem příšerně stydlivá. Stydím se i před vlastní dcerou. Barbara Nesvadbová má svůj kalendářMožná i před vlastním psem. Přitom jsem byla vychována ve velmi volnomyšlenkářské rodině. Naši běžně doma chodili nazí a tahali mě na nuda pláže. Já sama bych se však nejradši koupala v pytli. Pravidelně bavím dovolenkovou společnost tím, že se koupu v sukni, nebo v tílku. Nikdy bych tedy neuměla nafotit akty. Fotografie, které s Ankou vznikaly, mohou být tedy mírně smyslné, ale jistě nejsou erotické. Anča je taky jediný fotograf, se kterým jsem prozatím spolupracovala a který mě neznervózní, ale naopak uklidní. Prostě jí věřím," svěřila se spisovatelka.

Barbara Nesvadbová má svůj kalendářCharitativní kalendář Barbara Nesvadbová 2009 bude oficiálně představen 15. července 2008 v Žofín Garden na Žofíně. Barbara Nesvadbová má svůj kalendářRole kmotra se zhostí zpěvák Matěj Ruppert. Program doplní módní přehlídka nové kolekce plavek řecko-italské značky Luna, jejíž tváří je právě Barbara Nesvadbová.

Vyvrcholením křtu bude dražba speciálního velkoformátového kalendáře. Veškerý výtěžek z dražby a z prodeje kalendáře, který bude možné zakoupit ve vybraných knihkupectvích, bude použit na koupi rehabilitačních pomůcek pro mentálně handicapované klienty kladenského domova Zahrada.

Foto Anna Mrázek-Kovačič z kalendáře Barbara Nesvadbová

Editor: Janinka
Vytvořeno: 10.07.2008 09:56
Poslední změna: 11.07.2008 02:58

RSS

Hodnocení: 4.43 (28x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz