Společnost

Velká módní show 2008 Jiřiny Tauchmanové

Návrhářka Jiřina Tauchmanová uspořádala Velkou módní show, při které se kromě svatebních šatů dražil notebook a diamantový prsten. Výtěžek již tradičně putoval k nemocným dětem.

Lilian Sarah Fischerová s Jiřinou Tauchmanovou
Lilian Sarah Fischerová s Jiřinou Tauchmanovou
10. dubna Tereza Kostková, Jiřina Tauchmanová a Saša Rašilov
Tereza Kostková, Jiřina Tauchmanová a Saša Rašilov
2008 představila návrhářka Jiřina Tauchmanová v honosných prostorách pražského Žofína svou módní kolekci pro příští rok. Letos se konal již pátý ročník Velké módní show, při kterém se opět dražily nejen svatební šaty, ale i luxusní notebook U2 od společnosti Asus a diamantový prstýnek společnosti D.I.C.

Slavnostním večerem provázeli Tereza Kostková a Saša Rašilov. Již v úvodu diváky strhlo žhavé taneční vystoupení Strom balet studia se skvělou druhou Českou Vicemiss 2007 Lilian Sarah Fischerovou a Petrem Čejkou, jehož tanečníci doprovázeli modelky po celý večer. Ostatně Lilian Sarah Fischerové pomáhala při utváření choreografie a tanečních výstupů celého galavečera.

Velká módní show 2008 Jiřiny TauchmanovéVelká módní show 2008 Jiřiny TauchmanovéLetní kolekce Jiřiny Tauchmanové dýchala něhou a zamilovaností. Modely působily vzdušným dojmem a krásné dívky v doprovodu tančících víl se vznešeně nesly po předváděcím molu. Na molu zářily hvězdy jako Lucie Hadašová, Renata Langmannová, Hana Mašlíková, Lilian Sarah Fischerová a nová Česká miss Eliška Bučková.

Malou večerní kolekci doprovodil svým zpěvem Josef Štágr. Barevnosti vévodila černá a vínová. Pozoruhodná byla choreografie - modelky na molo doprovázeli společníci v podobě notebooků od společnosti Asus.

Následovala „Velká večerní" plná blyštících se efektů. Poté přišla diváky nejvíce očekávaná svatební kolekce. Velká módní show 2008 Jiřiny TauchmanovéK vidění byla klasika v podobě krajkových modelů v bílých Velká módní show 2008 Jiřiny Tauchmanovéa růžových tónech. Jiřina Tauchmanová však představila i modely pro odvážné nevěsty. Byly ušity z prvotřídního brokátu z dovozu a nápaditý střih umožnil pomocí odepínacích dílů vytvořit z honosné róby sexy model.

Dech se tajil za zpěvu Pavlíny Senič a když se k ní přidal tenor Josefa Štágra, sál se proměnil v operní scénu.

Všechny předvedené modely byly doplněny bižuterií od společnosti Pearl Bohemica, kterou přímo k jednotlivým modelům navrhuje Jan Jaroš.

Jak je již zvykem, po přehlídce následovala dražba darovaných předmětů. Jako první byl dražen notebook U2 od firmy Asus. Velká módní show 2008 Jiřiny TauchmanovéZískal jej pan Česká miss 2008 Eliška Bučková
Česká miss 2008 Eliška Bučková
Luboš Říha ze společnosti D.I.C, který při loňském ročníku vydražil svatební šaty. Společnost D.I.C letos již podruhé věnovala do dražby diamantový prsten a do tomboly investiční diamant. Diamantový prsten vydražila, pánové zarděte se, něžná dáma Lenka.

Vrcholem byla dražba krásných šatů s pavím motivem. Diváci se mohli pokochat pohledem na zajímavý model i na půvabnou modelku, kterou nebyl nikdo jiný než Eliška Bučková, Česká miss 2008. Ojedinělý model vydražil pan Jan Urban. Dražba všech darovaných předmětů vynesla dohromady 146 000 korun. Již tradičně výtěžek putoval na pomoc nemocným dětem, tentokrát na Kliniku dětského a dorostového lékařství UK 1. LF a VFN v Praze. Velká módní show 2008 Jiřiny TauchmanovéŠek s vydraženou částkou pro metabolickou jednotku osobně předala sama návrhářka Jiřina Tauchmanová MUDr. Tomáši Honzíkovi.

Velká módní show 2008 Jiřiny TauchmanovéMódní návrhářka Jiřina Tauchmanová opět nezklamala očekávání diváků. Představila svou nejlepší kolekci. Může být ještě lepší? Nechme se překvapit příští kolekcí.

Foto Conpro.cz

Renata Langmannová
Renata Langmannová
Velká módní show 2008 Jiřiny TauchmanovéLucie Hadašová
Lucie Hadašová
Velká módní show 2008 Jiřiny TauchmanovéHana Mašlíková
Hana Mašlíková
Velká módní show 2008 Jiřiny TauchmanovéVelká módní show 2008 Jiřiny TauchmanovéVelká módní show 2008 Jiřiny TauchmanovéVelká módní show 2008 Jiřiny TauchmanovéVelká módní show 2008 Jiřiny Tauchmanové

Editor: Janinka
Vytvořeno: 11.04.2008 10:50
Poslední změna: 16.04.2008 11:06

RSS

Hodnocení: 4.92 (12x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz