Společnost

Holmes place Energy road show s Agátou Hanychovou

Agáta Hanychová je členkou Holmes Place Energy teamu, který se vydal po pražských klubech.

Klub Infinity
Klub Infinity
V sobotu 29. března 2008 večer bylo v pražských klubech pěkné horko. A to nejen proto, že do Čech přišlo teplé jarní počasí, ale především Klub Celnice
Klub Celnice
díky Holmes Place Energy teamu, který vtrhnul do pražských klubů Techtle Mechtle, Infinity, Misch Masch a Celnice. Holmes Place Energy team tvoří velmi atraktivní děvčata a kluci v čele s modelkou a Vicemiss České republiky 2005 Agátou Hanychovou, která je tváří Holmes Place Energy teamů.

Holmes Place Energy tým má za úkol otestovat, jak jsou na tom lidé v barech a klubech s energií a představit Misch Masch
Misch Masch
síť Energy klubů Holmes Place, které společnost Holmes Place koupila vloni od Factory Pro. Team rozdával Holmes Place energy drinky, volné vstupy do klubů a těm, co se úspěšně zapojili do tanečních soutěží i poukazy na předplacenou kartu.

Techtle Mechtle
Techtle Mechtle
„Zatím moc necvičím, ale chystám se a už se těším na nový klub v Karlíně", řekla Agáta Hanychová. „Určitě budu využívat i bazén a moje oblíbené masáže", dodala Agáta. 

Společnost Holmes Place provozuje v Praze v současné době tři kluby: Holmes Place Premium v obchodním centru Nový Smíchov, a Holmes Place Energy Smíchov a Holmes Place Energy Černý Most, které na podzim od získala od Factory Pro. Nový klub Holmes Place Energy bude otevřen v Praze Karlíně letos v květnu.

Foto Communication Works

Editor: Janinka
Vytvořeno: 31.03.2008 03:02
Poslední změna: 01.04.2008 12:52

RSS

Hodnocení: 4.25 (12x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2022, webmaster@people.cz