Společnost

Jak má vypadat krásná žena

Každá žena touží být krásná. Jak být ještě krásnější poradily značky Braun a Pantene v rámci módní a kadeřnické přehlídky, kde předvedly výrobky pro vyholování a sexy účesy.

Jak má vypadat krásná ženaZnačky Braun a Jak má vypadat krásná ženaPantene v rámci módní a kadeřnické přehlídky uspořádané v multifunkčním prostoru La Fabrika představily své nové výrobky a zároveň ženám přiblížily módní trendy letošní sezóny.

Přehlídku, moderovanou Barborou Kodetovou, obohatily informace vlasové stylistky Evy Čapkové, která prozradila, že letos budou v kurzu účesy ze stupňovitě sestříhaných vrstvených vlasů. Díky tomuto sestřihu získají slabé vlasy na objemu, zatímco husté vlasy se díky němu zlehčí. Pomocí nových výrobků řady Pantene Perfect Layers a Braun Satin Hair je možné účes dokonale upravit a formovat. A že se nejedná pouze o slova, předvedl přímo na pódiu kadeřnický Jak má vypadat krásná ženamistr Andy Uffels, který stříhá modelky takových značek, jako je například Kadeřnický mistr Andy Uffels při práci
Kadeřnický mistr Andy Uffels při práci
Christian Dior, John Galliano, Yves Saint Laurent nebo Chloe. Tento žádaný vlasový stylista a kadeřnický dvojnásobný mistr světa vykouzlil během několika minut modelce zcela nový účes právě pomocí nové řady Pantene. Andy Uffels nebyl v Praze náhodou. Natáčel totiž reklamu na řadu nových přípravků Pantene Perfect Layers, kterou jistě brzy uvidíte na svých obrazovkách.

Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
Andy Uffels má svoji filozofii, která říká, že krásných lesklých a zdravých vlasů je radost se dotýkat. A výrobky Perfect Layers z řady Pantene Pro-V pomáhají vytvořit skvělý tvar a svěží vzhled účesu. Šampon a balzám poskytují vlasům péči, dodávají účesu objem, poddajnost a hladkost. Bára Kodetová s Dianou Kobzanovou
Bára Kodetová s Dianou Kobzanovou
Díky stylingu se potom daří vytvářet pružné, bohaté a jasně zřetelné vrstvy. Účinek laku na vlasy Create and Hold se systémem mikrojemného rozprašování vydrží až celý den a zajistí, že vrstvy vlasů zůstanou na svém místě a budou stále nádherně svěží. Máte-li účes ze sestřihaných vlasů, ale vrstvy vám splývají v jednu masu, vyzkoušejte pěnové tužidlo. Když tužidlo aplikujete na umyté, osuškou šetrně prosušené vlasy, dodáte svým vlasům trvale pevný a bohatý vzhled a krásu, protože vrstvy budou jasně oddělené. Pěnový vosk je novinkou, která kombinuje tvarovací Jana Doleželová
Jana Doleželová
schopnost vosku se snadnou aplikovatelností pěnového tužidla.

Vlasy už máte krásné, tak se přesuneme níže. Letošní sezóna si díky módnímu trendu krátkých délek oblečení žádá hladké, vyholené nohy, a tak značka Braun představila Jak má vypadat krásná ženaepilátory Silk-épil Xpressive v několika módních barvách - bílé, trávově zelené a růžové. Moderátorka Barbora Kodetová, která dostala možnost nový epilátor vyzkoušet, si pochvalovala, že konečně někdo vymyslel epilátor, který je dobíjecí a nemá šňůru. Doporučila i použití fantastických předepilačních ubrousků, které pomáhají zmírnit pocit nepohodlí a zklidňují pokožku, aby epilace byla příjemnější a pohodlnější.

V módních odstínech zelené, růžové a bílé barvy sezóny jaro - léto 2008 se nesly Diana s Miou
Diana s Miou
modely módní přehlídky, kde ukázaly své dokonalé, vyholené Jak má vypadat krásná ženanohy modelky Diana Kobzanová, Markéta Divišová nebo Jana Doleželová, která předvedla neodvážnější bílý model, korzetové body s průsvitnou suknicí a bohatě nařasenými balonovými rukávy. V nadcházející jarní i letní sezóně se budou nosit velmi krátké střihy sukní a šortky a budou používány materiály zdůrazňující svůdné kontury těla.

Miss ČR 2001 a naše přední česká modelka Diana Kobzanová okouzlovala svýma dlouhýma nohama a vyžehlenými vlasy nejen pánskou část diváků. A protože si pořídila štěně bullteriéra Miu, vzala svého pejska na módní přehlídku „vyvenčit".

Foto Braun a Janinka

Modelka Markéta Divišová s moderátorkou večera Barborou Kodetovou
Modelka Markéta Divišová s moderátorkou večera Barborou Kodetovou
Jak má vypadat krásná ženaJak má vypadat krásná ženaJak má vypadat krásná ženaJak má vypadat krásná ženaJak má vypadat krásná ženaJak má vypadat krásná ženaJak má vypadat krásná žena

Editor: Janinka
Vytvořeno: 21.03.2008 07:13
Poslední změna: 31.03.2008 05:43

RSS

Hodnocení: 4.10 (39x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2022, webmaster@people.cz