Společnost

I‘ M FIT, řekla si celá řada celebrit

V Praze 9 – Vysočanech byla 13. března 2008 otevřena nová nákupní Galerie Fénix Vysočanská, kde se mimo jiné nachází i moderní wellness a fitness centrum I‘ M FIT, kam v tento den zavítala řada známých osobností.

I‘ M FIT, řekla si celá řada celebritV nové nákupní galerii Fenix se to jen I‘ M FIT, řekla si celá řada celebrithemžilo známými osobnostmi. Nehnali se ale za nákupy, šli se podívat do právě otevřeného wellness centra I‘ M FIT, zda je to to pravé místo k jejich cvičení nebo relaxaci.

Herec Jiří Krampol sice své oblíbené fittness už má, ale to mu nebránilo vyzkoušet stroje i v novém wellness, stejně jako třeba Petrovi Poláčkovi. Ten nápadně zhubnul a prozradil, že jeho štíhlá figura je výsledkem I‘ M FIT, řekla si celá řada celebritpravidelného posilování.

I‘ M FIT, řekla si celá řada celebritTo manželé Adriena a Luděk Sobotovi a zpěvačka Radka Fišarová fitness centrem jen v rychlosti proběhli, zato ale využili možnost masáží a Luděk Sobota poté, co zjistil, že se v bazénu odehrává vystoupení krásných akvabel, litoval, že si s sebou nevzal plavky.

I‘ M FIT, řekla si celá řada celebritNa party se objevila i Petra Černocká, Renata Langmannová, Michaela Ochotská I‘ M FIT, řekla si celá řada celebrita Martina Dvořáková, které sice zhubnout nepotřebují, přesto sportu holdují stejně tak jako kouzelník Pavel Kožíšek, který dorazil v doprovodu své těhotné manželky. „Těhotenství s Luckou prožívám tak intenzivně, že přiberu, tak jsem teď raději začal hned se cvičením," prohlásil, než zasedl k nářadí.

Rozruch způsobil dirigent Varhan Orchestrovič Bauer, který sice tvrdí, že cvičí pouze dirigováním, při němž dokáže zhubnout i dvě kila za hodinu, nicméně na cvičební nářadí se zavěsil s takovou vervou, až měla ředitelka wellness centra Hanka Kutějová obavy, aby se nezranil.

I‘ M FIT, řekla si celá řada celebritV pozdních hodinách I‘ M FIT, řekla si celá řada celebritdorazila na wellness party do vysočanské galerie Fenix i herečka Olga Lounová s omluvou, že se natáčení primáckého seriálu Ošklivka Katka neplánovaně protáhlo, a hned se vrhla na uklidňující thajskou masáž a rovnou se objednala do sauny.

Z vysočanského wellness a fitness centra I‘ M FIT pro People.cz Helí a Jonatan

I‘ M FIT, řekla si celá řada celebritI‘ M FIT, řekla si celá řada celebritI‘ M FIT, řekla si celá řada celebrit

Editor: Janinka
Vytvořeno: 17.03.2008 09:23
Poslední změna: 17.03.2008 09:11

RSS

Hodnocení: 4.17 (23x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2022, webmaster@people.cz