Společnost

Soutěž o nejkrásnější nohy

Kdo z českých celebrit má nejkrásnější nohy? U příležitosti uvedení nového dámského holicího systému Gillette Venus Breeze, byly představeny finalistky soutěže o nejkrásnější nohy českých celebrit.

Kateřina Kristelová, Lucie Váchová a Petra Faltýnová jsou finalistkami soutěže
Kateřina Kristelová, Lucie Váchová a Petra Faltýnová jsou finalistkami soutěže
A kdo ze známých českých žen se dostal až Soutěž o nejkrásnější nohydo finále soutěže o nejkrásnější nohy? Jsou jimi Miss ČR 2003 Lucie Váchová, moderátorka Kateřina Kristelová a II. Vicemiss ČR 1998 Petra Faltýnová. Finalistky byly vybrány odbornou porotou, ale o absolutní vítězce rozhodne široká veřejnost. Hlasování bude probíhat formou SMS. Obdobnou soutěž pořádala značka Gillette již před dvěma lety v USA a vítězkou se stala známá zpěvačka Mariah Carey.

V odborné porotě zasedli olympijský desetibojař Roman Šebrle, populární herec Maroš Kramár, stylistka Viola Fetisová, vizážista celebrit Kája Pavlíček, fotograf Adolf Zíka a David Huff, dvojnásobný mistr světa v aerobiku, který je předsedou poroty. S nabídkou účastí v soutěži byla oslovena řada celebrit, modelek, hereček, tanečnic, moderátorek a zpěvaček, ale i sportovkyň. Podmínkou byly nejen krásné nohy, ale i ochota se soutěže zúčastnit. Porota následně vybrala právě tři finalistky,  Lucii Váchovou (výška 178 cm), Kateřinu Kristelovou (výška 165 cm) a Petru Faltýnovou (výška 178 cm).

Soutěž o nejkrásnější nohy„Byla jsem velmi překvapená Soutěž o nejkrásnější nohya potěšená zároveň, když jsem se dozvěděla, že jsem postoupila až do finále", komentovala svůj úspěch Kateřina Kristelová. „Postup do finále a vůbec možnost se této soutěže zúčastnit mě velice těší", uvedla  Petra Faltýnová. „Nejdříve jsem byla trochu překvapená, že se u nás takováto soutěž koná, ale jsem velice ráda, že jsem mohla postoupit až do finále a těším se na hlasy, které mi, jak doufám, veřejnost zašle", sdělila Lucie Váchová.

Soutěž o nejkrásnější nohyO vítězce soutěže rozhodne široká Soutěž o nejkrásnější nohyveřejnost, která může finalistkám zaslat svůj hlas formou SMS od 13. března 2008 do 31. května 2008 do 24 hodin na telefonní číslo 731 441 331 ve tvaru TIP*VENUS1, TIP*VENUS2 nebo TIP*Venus3. Hlasování bude anonymní, hlasující zasílají finalistkám hlas na základě fotografie detailu nohou, která bude označena pouze číslem. Pro hlasující jsou připraveny atraktivní ceny. Mají možnost vyhrát letecký all inclusive zájezd pro dvě osoby s pobytem ve čtyřhvězdičkovém hotelu Sunny Club Mariqueen na populárním tuniském ostrově Djerba, který do soutěže věnoval partner projektu, cestovní kancelář Sunny Days. Dalších deset hlasujících obdrží nový holicí sytém Gillette Venus Breeze.

Soutěž o nejkrásnější nohyFinalistky Soutěž o nejkrásnější nohysoutěže si budou moci zájemci prohlédnout na webové stránce Gillette, která bude k dispozici od 1. dubna 2008 anebo v tisku, kde budou krásné nohy sympatických finalistek prezentovány v rámci propagace soutěže. Vítězka soutěže bude slavnostně vyhlášena a představena 5. června 2008.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 14.03.2008 12:02
Poslední změna: 18.03.2008 01:04

RSS

Hodnocení: 3.94 (32x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2022, webmaster@people.cz