Společnost

Miss World Táňa Kuchařová oblékne na finále Miss ČR róbu Hany Havelkové

Jste zvědaví, co oblékne Taťána Kuchařová v sobotu 15. března 2008 na finále volby Miss ČR? Čtěte dále.

Miss World Táňa Kuchařová oblékne na finále Miss ČR róbu Hany HavelkovéV saténové róbě s velkým dekoltem na zádech přijde v sobotu 15. března 2008 na finále Miss ČR vítězka Miss World 2006 Taťána Kuchařová, aby tu zasedla v soutěžní porotě. Béžové večerní šaty s růžovým nádechem, zdobené skleněnými korálky a elegantními secesními ověsy, pro ni opět navrhla módní návrhářka Hana Havelková. Tato módní designérka už Taťánu vyzbrojila už několika „vítěznými" róbami do soutěží krásy, ale i desítkou dalších modelů pro nejrůznější společenské příležitosti.

„Táňa s titulem nejkrásnější ženy světa už nemusí s nikým soutěžit, současný model proto její půvab a sexappeal spíš jenom rozehrává a podtrhuje," říká Hana Havelková. V jejích bílých šatech Taťána Kuchařová korunku Miss World kdysi přebírala a v černé róbě ji pak loni předala své nástupkyni. Na sobotním finále soutěže Miss ČR se Taťána představí ve splývavém, asymetricky řešeném modelu se svůdnou siluetou mořské panny. Výrazné, až architektonicky strohé linie modelu rozehrávají korálkové šňůry a skleněné kameny značky Swarovski, které spolu s blyštivými ověsy dodávají šatům slavnostní vzhled.

Miss World Táňa Kuchařová oblékne na finále Miss ČR róbu Hany Havelkové„Velká večerní róba by měla dodat výjimečný pocit každé ženě," míní návrhářka, která zdaleka netvoří jenom pro mladé a dokonale stavěné modelky a miss, ale pro ženy rozmanitého věku, půvabů i povolání. Hedvábný fialový top značky HH má v šatníku například moderátorka Štěpánka Duchková, sametové šaty s vlněnou výšivkou nosila v těhotenství Lucie Talmanová, na audienci u švédské královské rodiny si u Hany Havelkové vybrala model manželka švédského ambasadora v Praze.

„Pocit, že je zářící hvězdou večera, by si občas měla dopřát každá žena," míní designérka, podle níž jde spíš o výjimečnost, ne o přezdobenost nebo prvoplánový „sexy look". „Od okázalosti a bohatého vzhledu se móda znovu vrací k jednoduchosti a čistotě," míní Hana Havelková, „elegantní, sofistikovaně navržené róby, podtrhující vnější půvab, osobnost i vkus své majitelky, budou ale in vždycky."

20. ročník velkého finále Miss ČR 2008 můžete sledovat 15. března ve 20 hodin na TV Nova.

Foto archiv Hany Havelkové

Editor: Janinka
Vytvořeno: 11.03.2008 08:28
Poslední změna: 14.03.2008 11:13

RSS

Hodnocení: 4.50 (20x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2022, webmaster@people.cz