Společnost

Milionové holky Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmová

Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová a Peter Serge Butko získali na Vánočním bazaru v Mokré čtvrti sumu převyšující milion korun.

Losování tomboly
Losování tomboly
Táňa Vilhelmová prohlásila: „Poslední víkend Milionové holky Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmovápřed Štědrým dnem se chodí za holkama a Peterem do bazaru na svařák!"A co že je to za bazar? Vánoční bazar v Mokré čtvrti, který zorganizovali herečky Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmová společně s režisérem Peterem Serge Butkem. V letošním roce se tak konal již pátý ročník této dobročinné akce.

Oblečení, obrazy, hračky, marmeláda, ponožky, z toho všeho si mohli příchozí vybrat na tradičním Andílci Peter, Aňa a Táňa
Andílci Peter, Aňa a Táňa
charitativním Vánočním bazaru v Mokré čtvrti, který začal již 14. prosince 2007 v kavárně Disk, kde bylo možné vybrat si a zakoupit až do 16. prosince Milionové holky Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmováprakticky cokoliv z věcí, které dodaly známé tváře i obyčejní lidé. A jak herečky tvrdí:„U nás nakoupíte dárky oridžinálně, bez stresu a v kavárně!"

Nejhodnotnějším darem, které herečky do Vánočního bazaru dostaly, byl automobil Škoda Favorit. Zajímavým a zároveň velmi dobře prodejným zbožím bylo několik lahví ukrajinské vodky, které Aňa se synem Brunem, Táňou a Robertem Zárubou
Aňa se synem Brunem, Táňou a Robertem Zárubou
dostala Táňa Vilhelmová jako svatební dar. Lidé byli i v letošním roce velmi štědří, a tak se vtipné trojce podařilo vybrat při Vánočním bazaru rekordní Neodolatelná Ester Kočičková
Neodolatelná Ester Kočičková
sumu 1 000 500 korun.

Možnost přispět na dobrou věc měli i návštěvníci ojedinělého a již téměř legendárního koncertu Snesitelná lehkost pití, který se posléze odehrál na závěr Vánočného bazaru v Lucerna Music Baru. Zakoupením lístku na koncert totiž diváci přispěli nejen do Vánočního bazaru, ale také si užili skvělé výkony vystupujících, kteří pobavili přítomné vtipnými hudebními čísly, vtipem a připravili večer plný překvapení a tajnůstek.

Zuzana Stivínová a Peter Serge Butko
Zuzana Stivínová a Peter Serge Butko
Na povedené akci zazpívali kromě V Lucerna Music baru vystoupila také Tereza Černochová
V Lucerna Music baru vystoupila také Tereza Černochová
Ani a Táni také Matěj Ruppert a jeho kapela Monkey Business, Dan Bárta, Zuzana Stivínová, David Koller, Ida Kelarová, klasik Jiří Macháček, vtipná Ester Kočičková, neodolatelný Vojta Dyk a mnoho dalších. Jitka Čvančarová získala za příspěvek do bazaru možnost zatančit si tanec s tanečníkem Táni Vilhelmové ze StarDance Petrem Čadkem.

A komu že to připadne získaný milion z Vánočního bazaru? Vybrané peníze jistě Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
rozzáří Klasik Jiří Macháček
Klasik Jiří Macháček
oči dětí i lidí smutných a osamělých, protože budou rozděleny mezi pět neziskových organizací, a to Nadaci Terezy Maxové, Klub nemocných cystickou fibrózou, občanské sdružení Anabell pro nemocné anorexií a bulimií a další část peněz poputuje na konto domova důchodců a tělesně postižených, kteří za tyto peníze pojedou k moři.

foto 2media.cz

Editor: Janinka
Vytvořeno: 21.12.2007 08:34
Poslední změna: 27.12.2007 01:10

RSS

Hodnocení: 5.00 (9x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2021, webmaster@people.cz