Společnost

Vánoční bazar Ani Geislerové a Táni Vilhelmové

Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová a Peter Serge Butko pořádají v kavárně Disk v polovině prosince již několik let charitativní Vánoční bazar. Vyvrcholením je koncert Snesitelná lehkost pití v Lucerna Music Baru za přítomnosti mnoha hvězd naší hudební scény.

Vánoční bazar Ani Geislerové a Táni VilhelmovéDobro se koná nejlíp, když máte sami radost! Na lesk hvězd a báječnou adventní atmosféru proslulého Vánočního bazaru v Mokré čtvrti Ani Geislerové, Táni Vilhelmové a Petera Vánoční bazar Ani Geislerové a Táni VilhelmovéSerge Butka se můžeme těšit v letošním roce již popáté. Charitativní akci pořádají 14. až 17. prosince 2007 v sále a předsálí pražského divadla Disk v Karlově ulici. „Chystáme se trochu to roztočit!" vzkazují. A Táňa hlásá: „Poslední víkend před Štědrým dnem se chodí za holkama a Peterem do bazaru na svařák!"

Obě v poslední době velmi populární a obsazované herečky českého filmu si už z předešlých akcí umějí za pultem poradit. Je to příjemný pocit, když vám hvězda nalije panáčka a můžete se svým idolem prohodit slovo. Vánoční bazar Ani Geislerové a Táni VilhelmovéKaždý návštěvník může hned první den v pátek 14. prosince od 11 do 19 hodin darovat cokoliv, od korálků, skleniček, zděděných nebo legračních věciček až po předměty vzácné, jak se stalo tradicí už v předešlých bazarech. A v sobotu i neděli od 10 hodin lze od Ani a Táni nakoupit nezvyklé a vtipné vánoční dárky svým milým. „U nás nakoupíte dárky oridžinálně, bez stresu a v kavárně!", jak je jejich heslem.

Celá akce vyvrcholí o pondělním večeru v Lucerna Music Baru. Vánoční bazar Ani Geislerové a Táni VilhelmovéÚčastníci těch předešlých ho hodnotí jako nejúžasnější koncert roku. „Tradičně chystáme Snesitelnou lehkost pití", vyzývají obě herečky s režisérem a moderátorem báječného mejdanu Peterem Serge Butkem. Trojice oblíbených umělců slibuje, že večírek bude plný překvapení, tajnůstek, hudby, vtipu, hvězd v nezvyklých polohách a jiných pozlátek. Vyřádí se tam i další spřátelené hvězdy šoubyznysu. Zaručeně to prý rozjedou naplno. V různě kombinovaných duetech vystoupí Vánoční bazar Ani Geislerové a Táni Vilhelmovénejen Aňa s Táňou, ale také Zuzana Stivínová, Lenka Dusilová, Matěj Ruppert, Roman Holý, Ida Kelarová a MIRET, Ester Kočičková, Karel Černoch, Jiří Macháček, Dan Bárta, Vojta Dyk, Bohumil Klepl, Pavel Liška, Tony Graves, Petr Čtvrtníček, Sandra Nováková, Tereza Černochová, Jitka Čvančarová, ale také třeba Divadlo Astorka z Bratislavy a celá řada dalších celebrit.

Vstupné je 300 korun a výtěžek z dražby dárků neprodaných na Vánočním bazaru stejně jako prodej limitované série DVD z loňského koncertu se opět rozdělí mezi tři neziskové organizace: Nadaci Terezy Maxové,  Klubu nemocných cystickou fibrózou a občanskému sdružení Anabell pomáhajícímu dívkám trpícím mentální anorexií a bulimií.

Prodej vstupenek: LUCERNA Music Bar a Divadlo Disk v dnech konání Bazaru.
Rezervace emailem na adrese info@sergeart.com.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 19.11.2007 11:55
Poslední změna: 07.12.2007 09:00

RSS

Hodnocení: 4.92 (13x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2021, webmaster@people.cz