Kultura

Hvězdy pod betlémskou hvězdou

Hvězdy pod betlémskou hvězdou je název vánočního benefičního koncertu v Hudebním divadle Karlín, kde můžete vyslechnout směs vánočních a muzikálových skladeb, klasické hudby a swingu v podání předních českých umělců popové i klasické hudební scény.

Hvězdy pod betlémskou hvězdouHlavní osobností benefičního koncertu Hvězdy pod betlémskou hvězdouHvězdy pod betlémskou hvězdou bude Lucie Bílá, patronka Konta BARIÉRY, která předá v průběhu večera šek s výtěžkem této charitativní akce ředitelce nadace paní Boženě Jirků. Vedle Lucie Bílé se představí také další interpreti, mezi nimiž nebudou chybět oblíbené tváře muzikálové scény. Zpívat své nejlepší hity budou Leona Machálková, Lucia Šoralová, Radim Schwab, Jan Ježek a strmě stoupající popová hvězda Ewa Farna. K pohodové předvánoční náladě Hvězdy pod betlémskou hvězdoupřispěje i Petr Kotvald. Můžeme se těšit i na sólisty Státní opery Janu Siberu a Jana Adamce. Houslista Bohuslav Matoušek bude dalším zástupcem klasické muziky. Na koncertu se blýskne devět mladých mužů, kteří když povyrostli z chlapeckého sboru Boni pueri, utvořili dnes již velmi žádaný královéhradecký vokální sbor Gentlemen Singers. Celý koncert bude doprovázet Orchestr Státní opery Praha pod taktovkou dirigenta Františka Drse.

Přijďte i vy v půl osmé 10. prosince 2007 do Hudebního divadla Karlín. Odreagujete se od vánočního shonu a zároveň tak přispějete na Konto BARIÉRY.

Foto Bon Art

Editor: Janinka
Vytvořeno: 19.11.2007 11:17
Poslední změna: 07.12.2007 07:46

RSS

Hodnocení: 4.60 (5x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2021, webmaster@people.cz