Společnost

Jsem jaká jsem, to je heslo Heleny Vondráčkové

Legendární česká zpěvačka Helena Vondráčková vydala dvojalbum s názvem Jsem jaká jsem, které pokřtila v pražské Café Galerii Platýz.

Jsem jaká jsem, to je heslo Heleny VondráčkovéHelena Vondráčková připravila pro své Jsem jaká jsem, to je heslo Heleny Vondráčkovéfanoušky předvánoční dárek v podobě dvoudiskového výběru nejlepších písniček ze své čtyřicetileté pěvecké kariéry, které bylo pokřtěno 22. listopadu 2007 v pražské Café Galerii Platýz.

Album Heleně Vondráčkové zcela netradičně pokřtila jedna z jejích fanynek Lenka Dvořáková spolu s Jitkou Asterovou. A proč by nové album nepokřtila zrovna Helenina fanynka? Vždyť při výběru skladeb na Helenino nové CD pomohli právě její fanoušci. Na Heleniných webových stránkách hlasovali o tom, jaká píseň by určitě neměla na připravované bestofce chybět.

Jsem jaká jsem, to je heslo Heleny VondráčkovéA sama Helena byla s výběrem hitů spokojená: „Myslím, Jsem jaká jsem, to je heslo Heleny Vondráčkovéže jsme se ve výběru hitů s mými fanoušky na 99% shodli. Protože se ale v žebříčku těch nejlepších skladeb objevily i písničky, které už vyšly dříve na úspěšných deskách Zlatá Helena a Platinová Helena, rozhodla jsem se je v několika případech nahradit jinými."

Helena Vondráčková  zařadila do nového dvojalba čtyřicet největších hitů a jednu novinku s názvem Ha ha ha, která byla napsána pro letošní Jsem jaká jsem, to je heslo Heleny Vondráčkovéhudební soutěž Eurovize. Do nového alba byly zařazeny také mnohé Heleniny písničky, které vycházely na singlech, jak například Nahrávám. Nechybí ani skladba Vzdálený hlas z roku 1967, která je poslední spoluprácí Heleny Vondráčkové se skladatelem Karlem Svobodou, kterou společně přezpívali v novém aranžmá u příležitosti Svobodových 60. narozenin.  

Jsem jaká jsem, to je heslo Heleny VondráčkovéVečerem v Café Bar Platýz provázela Jitka Asterová, která nebyla jako moderátorka večera vybrána vůbec náhodně. S Helenou Vondráčkovou totiž jezdí po České republice se zábavnou talk show spojenou s koncertem. Jitka o Heleně prohlásila, že má ideální ženské míry 60-60-60: tedy 60 let, váží 60 kilogramů a má 60 centimetrů v pase. Heleně Vondráčkové to na křtu opravdu slušelo a vypadala velmi šťastně, zvlášť pak v objetí se svým manželem a manažerem v jedné osobě Martinem Michalem.

Helena v objetí s Martinem Michalem jen září
Helena v objetí s Martinem Michalem jen září
Pogratulovat Heleně Vondráčkové k novému albu přišel i její kolega z branže Karel Gott, malířka Vlasta Kahovcová či psychiatr Jan Cimický. A protože je Helena Vondráčková patronkou Jsem jaká jsem, to je heslo Heleny Vondráčkovénadace Naše dítě, na křest zavítala i její ředitelka Zuzana Baudyšová a nemohla chybět ani Helenina starší sestra Zdena Boudová.

Ačkoliv je na pultech obchodů čtvrté výběrové dvojCD Jsem jaká jsem teprve sedmým dnem, prodalo se již sedm tisíc nosičů, což svědčí o tom, že je Helena Vondráčková stále v kurzu.

Na Helenu Vondráčkovou a její písničky se mohou fanoušci těšit na Silvestra, kdy s nimi oslaví na Václavském náměstí příchod Nového roku.

Jsem jaká jsem, to je heslo Heleny VondráčkovéJsem jaká jsem, to je heslo Heleny VondráčkovéJsem jaká jsem, to je heslo Heleny VondráčkovéJsem jaká jsem, to je heslo Heleny VondráčkovéJsem jaká jsem, to je heslo Heleny VondráčkovéJsem jaká jsem, to je heslo Heleny VondráčkovéJsem jaká jsem, to je heslo Heleny VondráčkovéJsem jaká jsem, to je heslo Heleny VondráčkovéJsem jaká jsem, to je heslo Heleny VondráčkovéKarel Gott s Vlastou Kahovcovou
Karel Gott s Vlastou Kahovcovou
Helena se sestrou Zdenou Boudovou a psychiatrem Janem Cimickým
Helena se sestrou Zdenou Boudovou a psychiatrem Janem Cimickým
Karel Gott s Heleninou sestrou Zdenou Boudovou
Karel Gott s Heleninou sestrou Zdenou Boudovou

Editor: Janinka
Vytvořeno: 19.11.2007 10:13
Poslední změna: 29.11.2007 12:28

RSS

Hodnocení: 4.76 (38x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz