Společnost

Módní přehlídka Kateřiny Severýn

Zima je v plném proudu a přehlídková mola mají svoji sezónu. 14. listopadu 2007 představila ve Slovanském domě módní kolekce pro období jaro/léto 2008 a podzim/zima 2008/2009 návrhářka Kateřina Severýn.

Módní přehlídka Kateřiny SeverýnPoměrně mladá módní Petra Faltýnová a Václav Peiger
Petra Faltýnová a Václav Peiger
návrhářka Kateřina Severýn (narozena 1973) se po roce vrátila na česká přehlídková mola, tentokrát s módními kolekcemi pro období jaro/léto 2008 a podzim/zima 2008/2009. Stejně jako i v loňském roce její módní kreace předvedly přední české modelky Martina Dvořáková, Daniela Frantzová, Renata Langmannová, Martina Poulíčková, Zuzana Rosáková a Michaela Salačová. Netradičním oživením přehlídky Kateřiny Severýn byla exotická modelka Ndeshi. Své kolegyně modelky přišla do publika podpořit Petra Faltýnová a choreograf Václav Peiger.

Módní přehlídka Kateřiny SeverýnNové kolekce Kateřiny Severýn jsou opět elegantní a sexy. Jsou založeny na kontrastech barev, střihů i látek, na jejich nápaditém využití. Módní přehlídka Kateřiny SeverýnNávrhářka kladla důraz na ženskost a na přirozenou linii postavy.

První část módní přehlídky Kateřiny Severýn byla určena pro sezónu jaro/léto 2008. Tuto kolekci provázely jednoduchost linie, moderní dynamická silueta a zaměření na detaily. Jak bývá u Kateřiny Severýn zvykem, módní kolekce se vyznačovala svůdnou ženskostí, elegancí a dynamikou. Z materiálu návrhářka zvolila převážně satén s elastanem, který svým chladivým a jemným omakem zpříjemní nošení modelů nejen v horkých letních dnech. V barevném provedení dominovaly červená, černá a bílá barva.

Módní přehlídka Kateřiny SeverýnDo druhé části módní show byla Módní přehlídka Kateřiny Severýnzařazena kolekce oděvů pro období podzim/zima 2008/2009, která byla navržena pro ženy, které milují překvapení a rády využívají zajímavé kontrasty. Charakteristikou podzimních a zimních modelů byly hravé prvky ve stylu lesk versus mat, objem v kontrastu s jednoduchostí a čistotou a černá barva v kontrastu se zlatou.

A jako správná módní návrhářka Kateřina Severýn nezapomněla ani na zimní plesovou sezónu, a tak předvedla převážně leské přiléhavé a splývavé šaty zvýrazňující ženskou siluetu, doplněné zajímavými průstřihy.

Sama návrhářka ke své Módní návrhářka Kateřina Severýn
Módní návrhářka Kateřina Severýn
práci říká: „Věčné restartování Módní přehlídka Kateřiny Severýnmódy je velmi zajímavé a inspirativní. Progresivní a rychlý vývoj módního světa mě nutí zůstávat v této profesi. Navrhování je pro mě jako dýchání."

Módní návrhářka Kateřina Severýn odstartovala svoji kariéru v roce 1992, kdy navrhovala modely pro VD Vzor Hlinsko, posléze začala Kateřina spolupracovat s firmou Hoffmann.  Kateřina vyhrála konkurz pro firmu Pragoděv GJ, a tím začala její dlouhodobá spolupráce s touto společností. Vítězně také vyšla její účast v konkurzu návrhů a realizace modelů pro hostesky časopisu Módní přehlídka Kateřiny SeverýnPenthouse. Módní přehlídka Kateřiny SeverýnSvůj cit pro módu prezentovala také na oděvním veletrhu v Miláně, kde si ji všimla společnost Hubert Gasser, pro kterou Kateřina pracovala až do roku 2003. Rok 2004 je pak pro Kateřinu Severýn zlomovým rokem, protože se návrhářka začala věnovat své vlastní tvorbě, kterou prezentuje na autorských módních přehlídkách.

Citu pro módu a talentu Kateřiny Severýn si také všimly i nejrůznější české celebrity a ona realizovala svou práci pro takové hvězdy jakými jsou Helena Vondráčková nebo Ilona Csaková.

Další kreace módní návrhářky Kateřiny Severýn si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

   

Módní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny SeverýnMódní přehlídka Kateřiny Severýn

Editor: Janinka
Vytvořeno: 15.11.2007 07:13
Poslední změna: 28.11.2007 03:36

RSS

Hodnocení: 4.07 (28x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz