Společnost

Beata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro Tebe

Skrývá v sobě tajemství ženy... Vždyť všechno, co žena nosí, v čem se cítí dobře, je tak trochu dárkem "Pro Tebe"...

Jana Doleželová
Jana Doleželová
Přední módní návrhářka Beata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro TebeBeata Rajská představila na počátku listopadu 2007 při své autorské přehlídce v Top Hotelu Praha novou módní kolekci pro rok 2008 s názvem Pro Tebe. I tentokrát velmi ženské modely naplňovaly tolik typické charakteristiky Beatiny módní tvorby, jako je smyslnost, elegance a rafinovanost. Slušivé módní kreace Beaty Rajské zdůrazňují ženskou siluetu a lahodí oku i svými pastelovými barvami a vkusnými doplňky.

"Každá žena se obléká pro někoho. Ať už pro partnera, nebo proto, aby ji obdivovali kolegové, kamarádky či se za ní otáčeli muži na ulici. A pokud se v tom, co nosí, cítí dobře, vyzařuje krásu Beata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro Tebea ženskost. Já jsem se snažila Beata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro Tebesvými modely tuto ženskost zvýraznit a zároveň ukázat, že cítíme-li se my ženy v oblečení dobře, obdarováváme svým pozitivním naladěním okolí. Každý model je tedy tak trochu dárkem „Pro Tebe", řekla autorka nové módní kolekce Beata Rajská.

Autorská přehlídka Beaty Rajské byla uspořádána do osmi tématických řad, pro něž inspiraci Beata Rajská nacházela v různých časových obdobích a ovlivnily ji mnohé osobnosti posledních desetiletí a také mezilidské vztahy. Kolekce nazvaná Ikona M představila ležérní módu pro volný čas, tedy bundy, mikiny, volnočasové kalhoty-tepláky, ve stylu ikony šoubyznysu. Řada M5 předvedla podzimní šaty, pláště z vlny, kašmíru či kůže. Jak napovídá název další tématické řady, First Lady, tato kolekce našla svůj Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
vzor v elegantních kostýmcích Jana Doleželová
Jana Doleželová
50. a 60. let, kterým vládly Grace Kelly či Jacqueline Kennedy. Nechyběly šaty, pláště a kalhoty ze šedého tvídu kombinované s vlnou. Řada Colonial byla inspirována divokostí nespoutané přírody, kombinované s noblesou koloniálního stylu. Ukázala, jak má vypadat léto ve stylu safari s pomocí hedvábného lnu, hedvábného saténu či balonu. Bíba se nechala inspirovat „nedisciplinovanými" 60. lety a svůj název tato módní kolekce odvodila podle stejnojmenného stylového butiku v Londýně. Ve svůdných holčičích koktejlových šatech v kovových odstínech kolekce Lolita modelky jakoby rázem omládly o několik let. Svůj obdiv si získaly také tradiční šaty pro jedinečnost okamžiku z černého tylu, kreše a hedvábí v bublinách kolekce Bubbles. Přehlídku ukončila kolekce BHC s nejjemnějšími šanzány a hevábím na večerních šatech.

Okouzlující Andrea Verešová
Okouzlující Andrea Verešová
88 modelů, v nichž se snoubí elegance s ženskostí, představilo během autorské Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
přehlídky dvacet pět předních českých modelek, mezi nimiž nechyběly Diana Kobzanová, Jana Doleželová, Martina Dvořáková, Kateřina Smejkalová, Michaela Salačová, Michaela Dobrovolná či Zuzana Rosáková. Ovšem největší potlesk sklízela v rozevlátých rudých šatech modelka a relativně čerstvá maminka Andrea Verešová, kterou ostřížím zrakem sledoval z hlediště její manžel Daniel Volopich.

A protože Beata Rajská chtěla ukázat, že její modely nejsou nositelné jen na přehlídkových molech, ale i v běžném životě, požádala o spolupráci také významné ženy byznysu: generální ředitelku společnosti Bilboard outdoor Kamilu Mortimer, marketingovou ředitelku společnosti Auto Exner a zároveň Miss Slovensko 2000 Janku Horečnou nebo Beata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro Tebeproducentku a také Miss Slovensko 1996 Lindu Rezešovou. „Mým cílem bylo ukázat, že mé modely nejsou nositelné jen na přehlídkových Ladislav Špaček s manželkou
Ladislav Špaček s manželkou
molech, ale sluší všem ženám, pro které jsou určeny. Ženám úspěšným, ať už v pracovním nebo soukromém životě, zkrátka ženám, které se rády pro někoho oblékají," uvedla Beata Rajská.

Novou módní kolekci Beaty Rajské si nenechaly ujít mnohé známé české osobnosti: první dáma České republiky Livia Klausová, poslankyně Lucie Talmanová, herečka Tereza Brodská se svým manželem Herbertem Slavíkem, herečka Veronika Freimannová a Zuzana Donutilová, Ladislav Špaček s manželkou, moderátorka Lucie Koňaříková s choreografem Václavem Peigerem nebo zpěvák Peter Nagy.

Beata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro TebeNa závěr módní přehlídky Beaty Rajské byl Nadačnímu Beata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro Tebefondu manželů Livie a Václava Klausových věnován šek na sto tisíc korun, jehož částka bude použita při návratu lidí do společnosti.

Pokud vás zajímavé a velmi ženské modely módní návrhářky Beaty Rajské zaujaly, můžete si prohlédnout další ve fotogalerii módní přehlídky Beaty Rajské.

Beata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro Tebe

Michaela Salačová
Michaela Salačová
Beata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro TebeBeata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro TebeBeata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro TebeBeata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro TebeBeata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro TebeBeata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro TebeBeata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro TebeBeata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro TebeLivia Klausová s Beatou Rajskou
Livia Klausová s Beatou Rajskou
Peter Nagy
Peter Nagy
Veronika Freimannová a Zuzana Donutilová
Veronika Freimannová a Zuzana Donutilová
Beata Rajská okouzlila novou kolekcí Pro TebeTereza Brodská s manželem Herbertem Slavíkem
Tereza Brodská s manželem Herbertem Slavíkem
Lucie Koňaříková přehlídku navštívila s choreografem Václavem Peigerem
Lucie Koňaříková přehlídku navštívila s choreografem Václavem Peigerem
Lucie Talmanová
Lucie Talmanová

Editor: Janinka
Vytvořeno: 07.11.2007 03:32
Poslední změna: 20.02.2008 09:57

RSS

Hodnocení: 4.38 (8x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz