Společnost

Wellness Celebrity Show aneb Miss a Mr. Wellness 2007

Přihlašte se na sportovní soutěž o exkluzivní exotický zájezd!

Wellness Celebrity Show aneb Miss a Mr. Wellness 2007Prezident Wellness Clubu Michael Zima Pořadatel Wellness Celebrity Show Michael Zima s Ivou Kubelkovou a vítězi
Pořadatel Wellness Celebrity Show Michael Zima s Ivou Kubelkovou a vítězi
vyhlašuje další ročník originální lifestyle show, nazvané Wellness Celebrity Show. Do této sportovní soutěže se mohou přihlásit ženy i muži ve věku od 18 let. Podmínkou je aktivní zájem o sportování, ale pouze amatérské, tedy pro svůj příjemný pocit a dobrou fyzickou kondici.

Přihlášky na tradiční soutěž, kterou každoročně vysílá televize Prima a letos se jedná s TV Nova, naleznete na webových stránkách Wellness Clubu. Přihlásit se můžete až do 9. listopadu 2007.

Finalisté Wellness Celebrity Shov 2006 s Ivou Kubelkovou
Finalisté Wellness Celebrity Shov 2006 s Ivou Kubelkovou
Pro soutěžící jsou připraveny nejen atraktivní ceny, ale také řada originálních zážitků v přípravné fázi soutěže, kde se jim budou věnovat profesionálové, ale samozřejmě i z finálového večera. Posuďte sami: Wellness Celebrity Show moderuje šarmantní a vtipná Iva Kubelková, s níž se budou finalisté setkávat již při přípravách soutěže, své sportovní výkony předvedou přímo na pódiu při finálové show Zuzana Belohorcová, Lucie Výborná, Peter Nagy a Tomáš Krejčíř.

Program obohatí svým pěveckým vystoupení Jiří Korn, Lucie Vondráčková, Peter Nagy nebo Michal Hudček.

Editor: Helí Belí
Vytvořeno: 30.10.2007 01:06
Poslední změna: 07.11.2007 04:07

RSS

Hodnocení: 3.38 (8x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz