Společnost

Bára Nesvadbová tváří luxusního spodního prádla Luna

Spisovatelka Barbara Nesvadbová je svůdná a sexy a snad právě díky svému šarmu se stala tváří luxusního spodního prádla značky Luna, které nyní nově přichází na český trh.

Bára Nesvadbová se stala tváří spodního prádla značky Luna
Bára Nesvadbová se stala tváří spodního prádla značky Luna
A co míní Bára Nesvadbová o spodním prádle? „Už Marlene Bára Nesvadbová tváří luxusního spodního prádla LunaDietrich říkala, ze spodní prádlo je nejdůležitější součástí oděvu. Mně samozřejmě nezbývá, než s ní souhlasit. I já mám jako každá jiná žena ráda luxusní a kvalitní prádlo. A právě takové Luna nabízí."

Ovšem nejen Bára, ale i vy můžete být královnou noci ve spodním prádle Luna. Toto spodní prádlo je nejen smyslné, svůdné a sexy, ale zároveň velmi pohodlné a praktické. Spojení italského vytříbeného vkusu a citu pro módu a řecké noblesy je jedinečné, proto kolekce značky Luna čítá na stovku nádherných modelů spodního prádla, které zahrnují klasické modely, sezónní a svatební kolekce a samozřejmě také plavky.

Bára Nesvadbová tváří luxusního spodního prádla LunaŽeny, ale i jejich partnery, V nabídce nechybí ani plavky
V nabídce nechybí ani plavky
jistě zaujme široká nabídka tvarů luxusního spodního prádla značky Luna. Na trhu jsou k dostání standardně dvě  základní řady, a to klasická Luna a vzorově i střihově extravagantnější Lovey, která je určena spíše mladším dívkám. Obě řady spodního prádla jsou k dispozici ve 2 variantách: jedna je neměnná klasika, která nepodléhá trendům (Luna a Lovey Permanent), nabízející střídmější, nenápadné barvy - černou, bílou a tělovou. Druhá (Luna  a Lovey Collection) se mění každou sezónu a kopíruje barevné a střihové trendy. Vždy na jaře a na podzim se zákaznice můžou těšit na přibližně sto nových modelů. Nechybí přitom ani plavky, které nepostrádají nic z italské preciznosti a nápaditého designu.

Luna Miracle dokáže malé zázraky
Luna Miracle dokáže malé zázraky
Naprosto unikátní na světovém trhu je Bára Nesvadbová tváří luxusního spodního prádla Lunapak kolekce Luna Miracle®. Patentovaný systém značky Luna udělá přímo zázraky s poprsím. Zvětší totiž velikost košíčku o 1,5 čísla. Push-up efekt je způsoben trojrozměrným pěnovým polštářkem, který poprsí nejen zvedne, ale dá mu přirozený kulatý tvar. Ženy jistě ocení inovativní a nadmíru praktická „inteligentní ramínka", která dovolují zavěšení háčků do různých pozic, čímž umožňují přizpůsobit prádlo pro různé outfity a střihy.

Monitorace trhu začala již začátkem roku, kdy byly uvedeny vybrané modely značky Luna na český a slovenský trh. A protože byl o toto prádlo mimořádný zájem, byly kolekce rozšířeny do luxusních obchodů se spodním prádlem ve všech velkých městech České republiky.

Bára Nesvadbová tváří luxusního spodního prádla LunaBára Nesvadbová tváří luxusního spodního prádla LunaNa přelomu roku se můžeme těšit na otevření prvního z řady značkových obchodů módního spodního prádla Luna s nabídkou kompletního sortimentu této značky v Praze, aby byly plně uspokojeny potřeby a přání i těch nejnáročnějších zákaznic. Módní přehlídka, naplánovaná na začátek října roku 2007, pak představí aktuální kolekci spodního prádla pro sezónu pro přelom roku 2007/2008.

Se spodním prádlem značky Luna bude každá žena královnou noci.

Foto 2media.cz

Bára Nesvadbová tváří luxusního spodního prádla LunaBára Nesvadbová tváří luxusního spodního prádla LunaBára Nesvadbová tváří luxusního spodního prádla Luna

Editor: Janinka
Vytvořeno: 20.08.2007 09:26
Poslední změna: 21.08.2007 10:49

RSS

Hodnocení: 4.79 (29x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz