Kultura

Primátor Bém se setkal s finalistkami Miss Junior 2007

Se 13 finalistkami 8. ročníku soutěže Miss Junior ČR 2007 a ředitelkou soutěže Kateřinou Hamrovou se setkal primátor hlavního města Prahy Pavel Bém ve čtvrtek 16. srpna 2007 v rezidenci na Mariánském náměstí. Pražský primátor dívkám popřál hodně štěstí v soutěži.

Primátor Pavel Bém s finalistkami a ředitelkou Miss Junior Kateřinou Hamrovou
Primátor Pavel Bém s finalistkami a ředitelkou Miss Junior Kateřinou Hamrovou
Soutěž Miss Junior ČR Primátor Bém se setkal s finalistkami Miss Junior 2007je určena dívkám ve věku mezi patnáctým a osmnáctým rokem. Právě tento věku bývá totiž obdobím, kdy mladá generace hledá své životní vzory, utváří si životní modely a přejímá vzorce, co a jak je správné. Záměrem vedení soutěže je vytvořit ojedinělý komplex know how dívky moderního životního stylu, která vyplňuje aktivně svůj volný čas, zajímá se o zdravý život, aktuální trendy v módě i life stylu a sebevzdělává se. Je zdravě sebevědomá s přehledem a vědomím, že nejdůležitější je vážit si sama sebe a zároveň vědět proč. Záměr a cíl soutěže podporuje i její propojení s předním lékařským pracovištěm, Centrem preventivní medicíny Prevence 2000, zabývajícím se komplexní zdravotní prevencí.

Primátor Bém se setkal s finalistkami Miss Junior 2007Pravidla outěže Miss Junior ČR nepodmiňují Primátor Bém se setkal s finalistkami Miss Junior 2007přihlášení dívek ani výškou, ani tělesnými rozměry. „Každá žena je krásná. Krása vychází zevnitř a ta z nás, která ji dokáže v sobě objevit a podtrhnout, získá ono nestárnoucí charisma. Miss Junior ČR hledá osobnost, ne ramínko na šaty," uzavírá výstižně generální ředitelka soutěže Kateřina Hamrová. I moderátor slavnostního finále Marek Vašut prohlásil, že je rád, že se na galavečeru neobjeví vychrtlé modelky, které spolu soupeří o co nejnižší počet kilogramů.

Primátor Bém se setkal s finalistkami Miss Junior 2007Finále osmého ročníku soutěže krásy Primátor Pavel Bém s ředitelkou soutěže Miss Junior Kateřinou Hamrovou
Primátor Pavel Bém s ředitelkou soutěže Miss Junior Kateřinou Hamrovou
Miss Junior ČR 2007 je spojeno se stejnou soutěží na Slovensku. Závěrečného federálního galavečera, který se bude konat 20. září od 20.00 hodin v Národním domě Na Vinohradech, se zúčastní celkem 20 nejkrásnějších dívek z obou zemí. Každá země bude mít své tři vítězky. Na letošního osmý ročník zavítá také iluzionista Pavel Kožíšek, který možná naučí mladé missky kouzlit.

Finalistky Miss Junior ČR si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Primátor Bém se setkal s finalistkami Miss Junior 2007Primátor Bém se setkal s finalistkami Miss Junior 2007Primátor Bém se setkal s finalistkami Miss Junior 2007

Editor: Janinka
Vytvořeno: 10.08.2007 02:04
Poslední změna: 17.08.2007 05:34

RSS

Hodnocení: 4.43 (14x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz