Kultura

Zpěvák a fotograf Peter Nagy vystavuje fotografie

Svůdné exotické krásky zahalené mnohdy jen v rouše Evině svádí od 25. července 2007 hosty kavárny Platýz na Národní třídě v Praze. Výstava s názem Secret Summer - Tajné léto je výběrem z tvorby fotografa a zpěváka Petera Nagye.

Zpěvák a fotograf Peter Nagy vystavuje fotografieZpěvák a fotograf Peter Nagy vystavuje fotografieSlovenský zpěvák Peter Nagy, známý u nás nesmrtelnými hity jako Láska je tu s nami, Chráň svoje bláznovstvá, Kristínka iba spí, Profesor Indigo, Korálky od Natálky nebo So mnou nikdy nezostarneš, se kromě muziky věnuje od přelomu tisíciletí také fotografování. Svoje fotografická díla vystavoval již na několika výstavách, fotil také nádherné dívky do Playboje a nakonec přišla i nabídka od Michaely Maláčové na focení dívek České Miss, kterou Peter Nagy přijal a stal se tak oficiálním fotografem České Miss.

Petr Nagy fotil snědé krásky na Kubě
Petr Nagy fotil snědé krásky na Kubě
Tentokrát svým příznivcům Zpěvák a fotograf Peter Nagy vystavuje fotografiePeter Nagy představuje výběr ze své tvorby s názvem Secret Summer - Tajné léto v kavárně Platýz na Národní třídě v Praze. Sbírka fotografií svůdných snědých krásek, které jsou prezentovány mnohdy tak, jak je Bůh stvořil, vznikla při Peterových cestách po exotických zemích, například Kubě, Singapuru, Kanárských ostrovech, Namibii nebo Kostarice. Výstavu fotografií vnadných žen ocenil například Miroslav Donutil, který se také stal kmotrem Peterových fotografií při jejich vernisáži 25. července v kavárně Platýz. Na výstavě nechyběla ani manželka Miroslava Donutila Zuzana, která je majitelkou kavárny. Peterovy fotografie přišla obdivovat i návrhářka Beáta Rajská.

Zpěvák a fotograf Peter Nagy vystavuje fotografiePeter Nagy říká: Nejraději fotím ženy, které nejsou modelky, protože bývají přirozené a neafektované. Fotím je skoro nenalíčené. Každá fotka musí mít atmosféru a musí podtrhnout ženskou něhu, šarm nebo temperament.

Výstavu můžete v Café Bar Platýz na Národní třídě vidět od 25. července do listopadu 2007.

Zpěvák a fotograf Peter Nagy vystavuje fotografieZpěvák a fotograf Peter Nagy vystavuje fotografieZpěvák a fotograf Peter Nagy vystavuje fotografieZpěvák a fotograf Peter Nagy vystavuje fotografie

Editor: Janinka
Vytvořeno: 20.07.2007 12:41
Poslední změna: 06.09.2007 05:23

RSS

Hodnocení: 4.58 (158x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz