Kultura

Ozvěny Mezinárodního filmového festivalu v kině Aero a Světozor

V Karlových Varech již tradičně probíhá na počátku letních prázdnin, konkrétně od 29. června do 7. července 2007, Mezinárodní filmový festival. Abyste shlédli některé festivalové filmy, nemusíte jezdit až do Karlových Varů. A navíc můžete s námi soutěžit o vstupenky na pražské Ozvěny MFF KV.

Radůza foto Richard Procházka
Radůza foto Richard Procházka
Pokud letos nebude mít čas na návštěvu Záběr z filmu Venus
Záběr z filmu Venus
Karlových Varů během konání největší filmové události u nás, Mezinárodního filmového festivalu, nezoufejte, protože některé zajímavé filmy budou uvedeny ve dnech od 7. do 18. července v pražských kinech Světozor a Aero, kde se budou konat Ozvěny karlovarského festivalu. Zajít můžete například na celovečerní film z produkce HBO Idlewild, který vypráví o rivalitě dvou černošských muzikantů v době prohibice. Hlavní role v něm ztvárnilo populární raperské duo Outkast. Dále je na programu dokument o zpěvačce a multiinstrumentalistce Radůze Půjdu, kam chci, který bude mít v červenci premiéru na HBO a také české filmy Marta, Vratné lahve a Pravidla lži. Návštěvníci se mohou těšit na novinku od Ozvěny Mezinárodního filmového festivalu v kině Aero a SvětozorDavida Lynche Inland Empire, komedii Hezké sny, kterou osobně ve Varech představí herec Danny DeVito, či tragikomedii Venus, za niž byl Peter O´Toole, herec v hlavní roli, nominován na Oscara.Partnerem ozvěn je filmový kanál Cinemax, který vedle svého názvu právem nosí dovětek televizní kanál pro opravdové milovníky filmu, kterým přináší snímky od zajímavého mainstreamu přes hity současné nezávislé tvorby až po kultovní klasiku.

Přehled všech filmů najdete na webových stránkách kin Aero a Světozor.

SOUTĚŽ o vstupenky na ozvěny MFF KV v pražských kinech Světozor a Aero:
Který český film bude uveden na MFF v Karlových Varech v mezinárodní premiéře a který také můžete shlédnout na Ozvěnách MFF KV v Praze? Soutěž byla ukončena. Správná odpověď zní Vratné lahve.
Lístky na Ozvěny Mezinárodního filmového festivalu do kina Aero a Světozor vyhrávají:
David Motyčka, Praha 8
Tereza Macková, Praha 2
Dana Veselá, Kladno


 

Editor: Janinka
Vytvořeno: 29.06.2007 11:38
Poslední změna: 10.07.2007 09:36

RSS

Hodnocení: 4.83 (6x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz