Společnost

Gábi Gold oslavila narozeniny na parníku

Parník Tyrš je známý každému. Nyní tento parník pravidelně brázdí vody Vltavy s Rádiem Hey. Ve středu 13. června svými písničkami na parníku slavila narozeniny Gábi Gold.

Gábi Gold oslavila narozeniny na parníkuLoď odplouvá, to Gábi Gold oslavila narozeniny na parníkuje jedna z písniček z repertoáru zpěvačky Gábi Gold, ale zároveň by se tak dala popsat její středeční oslava narozenin na parníku Tyrš.

Gábi společně se svými dětmi Marečkem a Gábinkou, přítelem Honzou Vinterem a spoustou přátel nastoupila na palubu pražského parníku Tyrš. Na palubě nebyli ovšem sami, protože se plavili spolu s iluzionistou Pavlem Kožíškem, modelkou Martinou Poulíčkovou  a s posluchači rádia Hey

Gábi Gold oslavila narozeniny na parníkuTéměř okamžitě Gábi Gold s přítelem Honzou Vinterem
Gábi Gold s přítelem Honzou Vinterem
byla Gábi Gold zasypána květinami, hromadou oblíbené čokolády, roztomilými plyšáky a litry kvalitního vína. Ovšem největší radost měla Gábi z dárku svého přítele Honzy, kterého už bude mít pořád na krku. Ne tedy doslovně, ale pouze obrazně, a to v podobě přívěsku zlatého znamení raka, ve kterém se Honza narodil.

Gábi Gold oslavila narozeniny na parníkuProtože je Gábi Gold zpěvačka, známá hlavně v sousedním Polsku, nemohla Gábi Gold oslavila narozeniny na parníkunarozeniny oslavit jinak než svými písničkami. Na parníku zazněly především skladby z nedávno vydaného CD Až jednou... A nutno dodat, že minikoncert Gábi Gold ještě více rozproudil všechny zúčastněné.

Ke správným narozeninám patří samozřejmě i kapka alkoholu, a protože Gábi pochází ze severní Moravy, nemohla volba padnout na nic jiného než slivovici? A důvod k oslavě byl opravdu veliký, protože se slavily narozeniny hned dvoje. Gábi Gold se totiž narodila stejně jako její kamarádka, a tak se holky rozhodly slavit narozeniny na parníku společně.

Gábi Gold oslavila narozeniny na parníkuSkoro S dcerou Gábinou a synem Markem
S dcerou Gábinou a synem Markem
pětiletý syn Gábi Mareček, jehož tatínkem je bývalý manžel Gábi Marek Dobrodinský, svoji maminku trochu překvapil, protože ačkoliv je doma maminčin mazel, tentokrát si maminky vůbec nevšímal a celou noc protancoval s tajemnou tanečnicí, do které se dokonce zamiloval. Ani desetiletá dcera Gábinka nezůstávala pozadu a během večera organizovala to, co její maminka při náročném programu nestíhala.

Gábi Gold oslavila narozeniny na parníkuSpolečně s Gábi se na parníku Tyrš plavil také iluzionista Pavel Kožíšek, Gábi Gold oslavila narozeniny na parníkukterý přítomným předvedl pár svých osvědčených triků při kouzelnické show.

Příště se můžete na parníku Tyrš projet  po Vltavě i vy, protože vltavské vody bude parník Tyrš společně s rádiem Hey brázdit až do 20. září. Více se dozvíte na webových stránkách rádia Hey.

Gábi Gold oslavila narozeniny na parníkuGábi Gold oslavila narozeniny na parníku

Editor: Janinka
Vytvořeno: 15.06.2007 10:02
Poslední změna: 27.06.2007 12:48

RSS

Hodnocení: 4.18 (11x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz