Společnost

Gábi Gold zpět na české hudební scéně

Zpěvačka Gábi Gold je známá především v Polsku. Nyní se Gábi vrací s novým CD Až jednou… také na českou hudební scénu.

Gábi Gold zpět na české hudební scéněGábi Gold (vlastním Gábi Gold zpět na české hudební scénějménem Gabriela Dobrodinská) se konečně vrátila ze svého koncertování po světě zpátky do Čech. V nakladatelství Popron vydala nové CD nazvané Až jednou... s dvanácti písničkami.

Ke každému správnému CD patří křest, a tak si pro tentokrát Gábi Gold vybrala nádherné prostory přímo v karlínském divadle, v Restaurant & Cafe Theatro.

Vášnivé přivítání Zuzany Belohorcové a Sagvana Tofiho
Vášnivé přivítání Zuzany Belohorcové a Sagvana Tofiho
A protože je Gábi Gold krásná a křehká blondýnka, Gábi Gold zpět na české hudební scéněnemohla jako patrona na křest svého CD pozvat nikoho jiného než drsně charismatrického muže, Sagvana Tofiho. Sagvan  ovšem chtěl být obklopen hned dvěma blondýnami, proto přizval ještě Zuzanu Belohorcovou. „Zuza je moje potencionální milenka," vysvětlil Sagvan, proč si tuto sympatickou blondýnku pozval na křest Gábinina CDéčka. Sagvan se se Zuzanou spřátelil na Filipínách, kde spolu strávili více než měsíc při dobrodružné hře Celebrity camp, kterou odvysílala slovenská televize.

Gábi Gold s novým CD Až jednou...
Gábi Gold s novým CD Až jednou...
Sagvan se přiznal, že CDéčka křtí velice nerad, ale v případě Gábiny udělal výjimku, Gábi Gold zpět na české hudební scéněprotože byl kamarádem Gábinina přítele Michala Kracíka, který nedávno zemřel na rakovinu. A právě Michalu Kracíkovi, který mimo jiné jednu písničku na novém albu také otextoval, chce CD Až jednou... Gábi věnovat.

Písničky na novém albu Gábi Gold čekaly na svůj správný čas, protože zpěvačka neustále koncertovala na zahraničních turné a koncem roku 2006 také po Čechách spolu s Jakubem Smolíkem a její polské publikum ji doslova nechtělo do Čech pustit. Náhle se ale čas zastavil kvůli zákeřné nemoci Gábinina přítele a producenta Michala Kracíka.

Gábi Gold zpět na české hudební scéněGábinino CD Až jednou... bylo Gábi Gold zpět na české hudební scéněpři tradičním křtu vydatně polito šampaňským, a to hned dvakrát. Nejprve album opláchla Zuzana Belohorcová a poté se lahve chopil Sagvan, který přitom stačil držel Gábinu i Zuzku kolem krku.

Na křest CD Až jednou... se dostavila také Dagmar Patrasová s manželem Felixem Slováčkem, kteří se po celý večer nenuceně bavili a popíjeli bílé víno. Na chvíli se ve společnosti ukázal i producent Petr Hanig a přirozeně nechyběl George Eckstein (vlastním jménem Jiří Golembiewski), který podobné společenské akce neustále vyhledává.

Gábi Gold s Petrem Hanigem
Gábi Gold s Petrem Hanigem
Na starou kamarádku nezapomněl Polibek po mnoha letech - Gábi Gold s Petrem Kocmanem
Polibek po mnoha letech - Gábi Gold s Petrem Kocmanem
ani muzikant Petr Kocman, který se s Gábinou Gold potkal po neuvěřitelných osmi letech. Jak Petr řekl, byl s Gábinou neustále v kontaktu, jen se prostě fyzicky neviděli.

Objevil se i herec Pavel Nový, který se na křest CD dostal čistě náhodou. Prostě zašel do restaurace Theatro na občerstvení a on se tu zrovna konal křest CD. Pavel tak využil příležitosti a s Gábinou se rád seznámil. Gábi Gold se s Pavlem Novým seznamovala na velice netradičním místě
Gábi Gold se s Pavlem Novým seznamovala na velice netradičním místě
Ta se mu zmínila o svých vystoupeních v Polsku a o tom, že se i polsky naučila, což bylo Pavlovi sympatické, protože jeho dědeček byl Polák.

Gábi Gold zpět na české hudební scéněGábině nezbývá než popřát, aby si její písničky našly své posluchače nejen v zahraničí, ale aby se staly oblíbenými také v Čechách.

Fotogalerie - křest CD Gábi Gold

Gábi Gold zpět na české hudební scéněGábi Gold zpět na české hudební scéněGábi Gold zpět na české hudební scéněGábi Gold zpět na české hudební scéněGábi Gold zpět na české hudební scéněGábi Gold zpět na české hudební scéněGábi Gold zpět na české hudební scéněGábi Gold zpět na české hudební scéněPavel Nový zjišťuje, že se v Theatro koná křest a tak se snaží nebýt viděn
Pavel Nový zjišťuje, že se v Theatro koná křest a tak se snaží nebýt viděn
Gábi Gold zpět na české hudební scéněGábi Gold zpět na české hudební scéněFelix Slováček v obležení ženami
Felix Slováček v obležení ženami
Gábi Gold zpět na české hudební scéněPetr Kocman vymyslel nové použití CDéček pro dámy
Petr Kocman vymyslel nové použití CDéček pro dámy
Pavel Nový se loučil s Gábi velmi nerad
Pavel Nový se loučil s Gábi velmi nerad

Editor: Janinka
Vytvořeno: 22.05.2007 08:08
Poslední změna: 25.05.2007 02:44

RSS

Hodnocení: 4.40 (30x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz