Společnost

Italská značka Marella otevřela butik v Praze

Česká Miss Lucie Hadašová se představila v nové kolekci italské firmy Marella, která v Praze otevřela nový luxusní butik.

Italská značka Marella otevřela butik v PrazeUšlechtilé a Italská značka Marella otevřela butik v Prazerafinované, zároveň také minimalisticky chic a aktuální, to jsou módní linie italské značky Marella, která v Praze slavnostně otevřela luxusní butik v Železné ulici. Módní outfity značky Marella pro sezónu jaro/léto 2007 mohli obdivovat při velké módní show nejen pozvaní hosté uvnitř butiku, ale prakticky každý kolemjdoucí v Železné ulici, protože módní přehlídka se odehrávala i na ulici.

Italská značka Marella otevřela butik v PrazeOtevření nového butiku Marella Otevření butiku Marella moderovala Lucie Koňaříková
Otevření butiku Marella moderovala Lucie Koňaříková
za osobní účasti ředitele společnosti Marella Italia Dr. Andrea Moriniho a majitele Paola Recamiho moderovala v bíločerných šatech Lucie Koňaříková. Proporce, objemy a ženské tvary ožívající vypracovanými střihy a detaily oděvů značky Marella předvedly půvabné finalistky České Miss v čele s vítězkou Lucií Hadašovou. Ta získala v závěru módní přehlídky luxusní pestrobarevné květované šaty s volány značky Marella, aby se v nich představila na světové soutěži krásy Miss Universe v Mexico City, kam se zanedlouho chystá a doufá, že získá jednu z předních příček.

Italská značka Marella otevřela butik v PrazeZnačka Marella je Italská značka Marella otevřela butik v Prazesoučástí italského holdingu Max Mara Fashion Group, přičemž Marella je značka s vlastními módními kolekcemi, které se snaží uspokojit moderní klientku. Vždy je citlivá ke změnám stylů a je schopna nabídnout nové nápady pro různé příležitosti. Marella má ve světě přes osmdesát značkových obchodů a ve všech hlavních světových metropolích a dalších téměř sto butiků se nachází v prestižních obchodních domech.

V těchto šatech pojede Lucie Hadašová na Miss Universe do Mexika
V těchto šatech pojede Lucie Hadašová na Miss Universe do Mexika
A jak vypadá móda Mezi modelkami nechyběla ani finalistka České Miss Anna Ada Lipoldová
Mezi modelkami nechyběla ani finalistka České Miss Anna Ada Lipoldová
pro sezónu jaro/léto 2007 podle italské značky Marella? Nechybí řada modelů kalhot a sukní z jednobarevného i potištěného hedvábí a samozřejmě spousta šatů. A jsou to právě šaty, hit léta 2007, které podtrhují moderní ženskost díky typickým tvarům. Šaty jsou zhotoveny z tkanin nebo žerzeje, z bavlny, lnu či hedvábí. Trendem jsou i blůzové šaty nošené s krátkým sáčkem, zdobené pásky a detaily řasení a korzetu.

Tvary sukní jsou modernější, pouzdrové či soudkové. Kalhoty jsou preferované úzké. Kostým by měl být krejčovský, téměř šitý na míru a přiléhající těsně k tělu a zdůrazňující ženské linie. Sáčka v moderních objemech, boxy jacket, a střizích mají elegantní Italská značka Marella otevřela butik v Prazeprvky jako je dvojitý límec nebo detaily z krajky sangallo.

Italská značka Marella otevřela butik v PrazeVolba tkanin, jednobarevných i vzorovaných, je jednou ze silných stránek kolekce Marella, v níž se mísí vlna, len, hedvábí a bavlna, a která nabízí nové textury vhodné pro ztvárnění objemu a měkkosti. Objevují se trenčkoty v kontrastních kombinacích vedle lesklých tkanin. Barvy jsou teplé a syté, od odstínů tmavě modré, černé, bílé a béžové až po celoplošné vzory a měkké tóny hnědé, žluté a červené.

Italská značka Marella otevřela butik v PrazeHlavní roli v sezóně jaro/léto 2007 hrají Italská značka Marella otevřela butik v Prazedoplňky umocňující a zdůrazňující vzhled. Pásky zdůrazňují pas a jsou široké téměř jako korzety. Volba nových materiálů a forem se týká také doplňků s drahocennými mikrokabelkami. Podpatek zůstává i nadále vysoký a v botníku každé moderní ženy by neměly chybět sandálky z kůže barvy zlata či bronzu nebo z lakované kůže.

Každý, kdo požaduje zajímavou image a kvalitní výrobky, jistě do butiku italské značky Marella rád zavítá.

Další modely značky Marella si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Italská značka Marella otevřela butik v PrazeItalská značka Marella otevřela butik v PrazeItalská značka Marella otevřela butik v PrazeItalská značka Marella otevřela butik v PrazeItalská značka Marella otevřela butik v PrazeItalská značka Marella otevřela butik v PrazeItalská značka Marella otevřela butik v Praze

Editor: Janinka
Vytvořeno: 08.05.2007 08:52
Poslední změna: 13.04.2008 11:16

RSS

Hodnocení: 4.29 (7x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2021, webmaster@people.cz