Společnost

Celebrity učesané neučesané

Svůj účes se rozhodla změnit hvězdná trojka ve složení ředitelka Miss Junior ČR a SR Kateřina Hamrová, herec a producent Jiří Pomeje a zpěvák Sámer Issa.

Celebrity učesané neučesanéKateřina Kateřina s Jirkou a Sámerem
Kateřina s Jirkou a Sámerem
Hamrová, Jiří Pomeje a Sámer Issa svěřili své vlasy do péče kadeřnického salónu Kadus. Výsledky nového sestřihu mohli příchozí ocenit na akci pořádané ve Vertigo Clubu Praha.

A nutno dodat, že vlasová proměna všech tří osobností se opravdu povedla.

Kateřina Hamrová díky změně účesu v salónu Kadus nejen omládla, ale dostala i šmrnc, který ještě více podtrhly dlouhé černé šaty s třpytivými doplňky z butiku Arabella Fashion. Kateřina Hamrová se svojí kadeřnicí
Kateřina Hamrová se svojí kadeřnicí
Kateřině musela kadeřnice díky účinkování v pořadu Krausova blondýna zachovat původní blond barvu vlasů, které sestříhala, probarvila černými melíry a vzadu několika prameny vlasy prodloužila.

Spokojený Jiří Pomeje s doutníkem
Spokojený Jiří Pomeje s doutníkem
Moderátor večera Jiří Pomeje byl s proměnou také vcelku spokojený, jen ho zaskočilo sdělení kadeřnice, že by bylo vhodné do kadeřnického salónu docházet na úpravu sestřihu dvakrát do měsíce, na což není Jirka rozhodně zvyklý. Když si zvykl na jablečnou dietu, díky které výrazně zhubl, jistě si zvykne i pravidelně navštěvovat kadeřnický salon. 

Sámer, Kateřina a Jirka s modelkami butiku Arabella Fashion
Sámer, Kateřina a Jirka s modelkami butiku Arabella Fashion
Zpěvák Sámer Issa díky krátkému sestřihu vlasů neprodělal změnu image tak výraznou. Vlasy teď bude mít ještě kratší, ale hlavně si oholil svoje vousy. Sámer změnu také přivítal už díky tomu, že má koncem května namířeno do Celebrity učesané neučesanéMoskvy na mezinárodní hudební festival New Wawe, kde bude mít příležitost si zazpívat po boku s takovými hvězdami jako je Justin Timberlake.

Celebrity učesané neučesanéNa programu akce byla také módní přehlídka butiku Arabella Fashion, na které krásné modelky předvedly exkluzivní módu z Paříže a také ukázky účesů salónu Kadus.

Další zajímavé vlasové kreace vznikaly pod šikovným rukama kadeřnic přímo před diváky. Jirka bude po opalovacím nástřiku opálený jako po dovolené
Jirka bude po opalovacím nástřiku opálený jako po dovolené
Jedna z modelek posléze absolvovala opalovací nástřik systémem PureSun, který se Jiřímu Pomeje tak zalíbil, že si i on nechal ostříkat svůj obličej a mužný hrudník. Podle Jirky je opalovací nástřik Celebrity učesané neučesanélevnou dovolenou, kdy před známými můžete tvrdit, že jste se byli opalovat třeba na Maledivách.

Když v klubu Vertigo zhasla světla, začaly se po chvíli z temnot vynořovat podivné bytosti, které tancovaly za divokých zvuků při UV show. Tak se předvedli členové skupiny Infinitos.

Na závěr večera nechyběla ani tombola s hodnotnými cenami od firmy Kadus, která věnovala profesionální kosmetiku pro ženy i muže.

Poslední úpravy vlasů
Poslední úpravy vlasů

Dlouhonohé modelky
Dlouhonohé modelky
Kateřině outfit opravdu padl
Kateřině outfit opravdu padl
Modelky vrhaly svůdné pohledy
Modelky vrhaly svůdné pohledy
Kateřinu sestřih výrazně omladil
Kateřinu sestřih výrazně omladil
Celebrity učesané neučesanéKateřina s Jiřím rozdávali úsměvy na všechny strany
Kateřina s Jiřím rozdávali úsměvy na všechny strany
Celebrity učesané neučesanéLosování tomboly
Losování tomboly
Jiří Pomeje s ředitelkou firmy Kadus paní Helenou Pýchovou
Jiří Pomeje s ředitelkou firmy Kadus paní Helenou Pýchovou
Opálený Jirka s opálenou modelkou
Opálený Jirka s opálenou modelkou
Barevná UV show
Barevná UV show
A květiny na závěr
A květiny na závěr

Editor: Janinka
Vytvořeno: 04.05.2007 04:52
Poslední změna: 06.05.2007 11:47

RSS

Hodnocení: 3.70 (23x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz