Společnost

Cestovní kancelář Sunny Days poděkovala svým partnerům

Únor je nejen obdobím plesů a masopustu, ale také různých společenských večírků. My jsme se podívali na jeden z nich, který pořádala cestovní kancelář Sunny Days ve stylu agenta 007 Jamese Bonda v honosných prostorách paláce Žofín 15. února 2007.

Zástupce společnosti Karthago Airlines
Zástupce společnosti Karthago Airlines
Cestovní kancelář Cestovní kancelář Sunny Days poděkovala svým partnerůmSunny Days, jedna z největších českých cestovních kanceláří, pozvala  své významné partnery do žofínského paláce, aby jim poděkovala za spolupráci v uplynulém roce. A že to bylo poděkování opravdu velkolepé, při němž nechyběl ani ohňostroj a celá řada významných celebrit.

Po přivítání šampaňským měli hosté možnost ochutnat celou škálu dobrot rozličných chutí, osvěžit se výbornými nápoji a nebo jen tak posedět u zábavného programu galavečera, kterým  provázel ostřílený moderátor Alexander Hemala, jehož skvěle doplňovala krásná Lucie Koňaříková.

Marta a Tena Elefteriadu jsou Řekyně
Marta a Tena Elefteriadu jsou Řekyně
Na pódiu se střídala jedna celebrita za druhou. Poslechli jsme si písničky Daniela Nekonečného, Lucie Vondráčkové, Libuška Vojtková a Monika Absolonová
Libuška Vojtková a Monika Absolonová
Marty a Teny Elefteriadu,  Heleny Zeťové nebo finalistů Superstar Sámera Issy a Tomáše Savky.

Pozornost většiny fotoreportérů byla zaměřena na bříško půvabné Libušky Haraštové- Vojtkové, protože tato krásná tanečnice čeká přírůstek do rodiny společně s muzikantem Pepou Vojtkem. Ale ani časné těhotenství nezabránilo Libušce předvést dokonalou taneční show na pódiu společně se zpěvačkou Monikou Absolonovou, která byla, jako každoročně na večírku cestovní kanceláře Sunny Days, nastydlá.

Vlastimil Harapes rád ochutnává
Vlastimil Harapes rád ochutnává
Program se zaujetím sledoval Stanislav Gross s manželkou Šárkou a Felixem Slováčkem
Stanislav Gross s manželkou Šárkou a Felixem Slováčkem
exministr vnitra Stanislav Gross s manželkou Šárkou, k nimž si na chvíli přisedl a podebatoval hudebník Felix Slováček, který pro tentokrát přišel na akci bez manželky Dády Patrasové. Ladně se pro prostorách Žofína pohyboval tanečník a herec Vlastimil Harapes, který s obrovskou chutí ochutnával žofínské speciality.

Cestovní kancelář Sunny Days poděkovala svým partnerůmSabina Laurinová, která na Žofíně také vystupovala, při příchodu s hrůzou zjistila, že si zapomněla kostým. Proto požádala o pomoc manželku svého Cestovní kancelář Sunny Days poděkovala svým partnerůmexpřítele Pepy Vojtka Libušku Haraštovou-Vojtkovou, nicméně sako ani žádný jiný převlek Libuška pro Sabinu neměla. A nepomohl ani Libuščin současný manžel a Sabinin expřítel rocker Pepa Vojtek, který si přijel Libušku vyzvednout. A aby se kruh dokonale uzavřel, dorazil na Žofín i Libuščin exmanžel Dan Hůlka, který se na podiu objevil až těsně před půlnocí.

Ochotně se svým fanouškům podepisovala Gábina Partyšová, která přišla jak jinak než s manželem Pepou Koktou. Cestovní kancelář Sunny Days poděkovala svým partnerůmZpěvačka Marcela Březinová nepřišla s manželem, ale do společnosti vyvedla svého syna. S Pepou a Gábinou se do řeči dala Lucie Borhyová a posléze se k nim přidal ještě Jan Tuna. Na večírku se objevila exVyVolená Monika Chrobáková, která pro cestovní kancelář Sunny Days pracuje v ostravské pobočce.

Helena Zeťová neustále smskovala
Helena Zeťová neustále smskovala
A kam celebrity nejraději cestují? Helena Zeťová prozradila, že by vycestovala i do zemí, kde není až tak moc bezpečno. Sámer Issa také rád cestuje, ale nejhezčí holky jsou prý stejně v Čechách.

Lucie Lenochová a majitel cestovky Ridha Ben Ahmed se starostou Hurghady
Lucie Lenochová a majitel cestovky Ridha Ben Ahmed se starostou Hurghady
Protože se cestovní kancelář Sunny Days specializuje i na zájezdy do Egypta, nechyběl na galavečírku starosta přímořského letoviska Hurghady. Manažerka Cestovní kanceláře Sunny Days Lucie Lenochová spolu s moderátory předávala nejrůznější ceny, jako například ocenění pro nejlepší zahraniční leteckou společnost, kterou se stala společnost Karthago Airlines.

Cestovní kancelář Sunny Days poděkovala svým partnerůmS cestovní Cestovní kancelář Sunny Days poděkovala svým partnerůmkanceláří Sunny Days se můžete vydat na dovolenou do destinací tří kontinentů, které omývají Středozemní moře, Rudé moře a Atlantský oceán. Z přitažlivých ostrovů jmenujme například Djerbu, Rhodos, Krétu, Kypr nebo Mallorku, z dalších  turisticky zajímavých cílů pak třeba Tunisko, Maroko, Egypt či Turecko.

Až letos budete vybírat svoji vysněnou dovolenou, zkuste zavítat na webové stránky cestovní kanceláře Sunny Days.

Fotogalerie z večírku na Žofíně

Cestovní kancelář Sunny Days poděkovala svým partnerům

Cestovní kancelář Sunny Days poděkovala svým partnerůmCestovní kancelář Sunny Days poděkovala svým partnerůmCestovní kancelář Sunny Days poděkovala svým partnerům

Editor: Janinka
Vytvořeno: 20.02.2007 09:42
Poslední změna: 11.03.2007 11:30

RSS

Hodnocení: 4.29 (7x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz