Společnost

Filmová party „Prachy dělaj člověka“

Že jste onu tak trochu sarkastickou českou komedii neviděli? Chyba! Tu ale můžete ještě napravit. Na party, konanou na pražské Štvanici v klubu Face to Face ve jménu tohoto filmu, se však již nedostanete, protože se konala ve čtvrtek 15. února 2007. Posloužíme tedy jako malý průvodce.

Ex VyVolení Emil Zajac a Petr Zvěřina
Ex VyVolení Emil Zajac a Petr Zvěřina
Protože party probíhala Filip Trojovský
Filip Trojovský
v klubu Face to Face, měli účastníci tohoto filmového večírku dostatek místa k debatám o filmu, ale i k setkání s představiteli nebo autory filmu. Tedy, měli by, kdyby po několika hodinách nebyl klub narvaný k prasknutí! Že byl o tuto akci opravdu zájem, svědčí mimo jiné také skutečnost, že filmovou party točila řada klasických i internetových televizí.

O filmu se zde nejen hovořilo, ale na velké projekci byl film i promítán, takže se hosté skutečně nenudili. A kdyby snad ano, taneční parket včetně DJ fungoval stejně dobře jako o každé jiné akci konané v těchto prostorách.

Shrek vždy v dobré náladě
Shrek vždy v dobré náladě
A jaký mají vztah k penězům české celebrity? O tom, že prachy dělaj člověka ví zřejmě nejvíce účastníci reality show VyVolení  Petr Zvěřina nebo Emil Zajac, který je přesvědčen o tom, že prachy dělaj člověka, i když spíše to jsou šaty než prachy. Dobře se bavil i Radek John, který k filmu napsal scénář
Dobře se bavil i Radek John, který k filmu napsal scénář
Přítelkyně výherce reality show Big Brother Davida Shreka Šína Lena řekla, že lidi vypadají, jako že mají prachy, ale mají velký h...o. To Shrekův kolega z Big Brothera Filip Trojovský se k penězům raději nevyjádřil.

I zpěvačka ze Superstar Míša Nosková ví o penězích své, ale pro ni je nejdůležitější láska. Publicista a autor scénáře filmu Prachy dělaj člověka Radek John si myslí, že 99 % lidí jde jenom o prachy a je to hnusný a nedá se s tím nic dělat. Modelka Hanka Mašlíková má sice prachů zapotřebí, ale nejsou pro ni všechno. Organizátor filmového večírku Petr Jákl konstatoval, že prachy dělaj člověka v tom, že ho můžou zkurvit a rozumný člověk ví, jak prachy investovat správným směrem. Pavel Novotný několikrát zopakoval to, že prachy dělaj člověka je naprostá pravda.

Organizátor filmové party Petr Jákl
Organizátor filmové party Petr Jákl
V prostorách klubu jste mohli potkat také filmového producenta Honzu Nejedlého,skladatele a dirigenta Varhana Orchestroviče Bauera nebo moderátora Miloše Skalku. Nechyběla samozřejmě V klubu nechyběl textař a moderátor Miloš Skalka
V klubu nechyběl textař a moderátor Miloš Skalka
ani přítelkyně Petra Jákla a moderátorka TV Prima Romana Vítová, která s akcemi v klubu Face to Face Petrovi pomáhá.

Na večírek se snažil dostat i velmi podnikavý George Eckstein (vlastním jménem Jiří Golembiewski), ale byl ochrankou záhy vyveden, protože byl absolutně namol, slovně urážel přítomné a navíc neměl ani pozvánku.

Jan Kuželka objímá Marcelu Holanovou
Jan Kuželka objímá Marcelu Holanovou
O značný rozruch se postarala zpěvačka Marcela Holanová hned, jakmile se objevila v přeplněném music klubu Face to Face. Ihned se totiž začala šířit kosmickou rychlostí zpráva, že se má Holanová setkat se svým exmanželem Karlem Šípem. Pavel Novotný se na baru věnoval své přítelkyni Líbě
Pavel Novotný se na baru věnoval své přítelkyni Líbě
Napětí houstlo a bulvární fotografové žhavili blesky, aby zachytili ty nejpikantnější okamžiky. Všichni s napětím čekali pořádný skandál, který se k velkému zklamání mnohých nekonal. Do klubu přišel totiž student práv Karel Šíp junior, syn Marcely Holanové z manželství s Karlem Šípem seniorem. Marcela na akci ukázala také svého  nového přítele Bohumila Pikharta, nicméně nezapomněla ani na své staré přátele, jako například herce Jana Kuželku.

Jan Zvěřina nebyl na Václaváku ale také v klubu Face to Face
Jan Zvěřina nebyl na Václaváku ale také v klubu Face to Face
Před půlnocí v klubu Face to Face tančil a zpíval Sámer Issa, který se bleskurychle přesunul z velkolepého plesu cestovní kanceláře Sunny Days v paláci Žofín.

Děj Prachy dělaj člověka vypráví o stavu světa na přelomu tisíciletí,Míša Nosková a její copy
Míša Nosková a její copy
tak tento film definovali sami tvůrci. Celý děj vám rozhodně přibližovat nehodláme, takže názor na film si už musíte po jeho shlédnutí udělat sami.

Na další filmovou party v klubu Face to Face, tentokrát k filmu Jiřího Menzela Obsluhoval jsem anglického krále, se můžete těšit ve čtvrtek 15. března.  

Milionář Shrek
Milionář Shrek

Editor: Janinka
Vytvořeno: 17.02.2007 04:57
Poslední změna: 11.03.2007 10:26

RSS

Hodnocení: 3.50 (18x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz