Osobní deníček

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Den čtrnáctý
Jako každým rokem i letos vyrazily děti se Zdravotní pojišťovnou METAL-ALIANCE na ozdravný pobyt k moři. Tentokrát si děti užívaly moře, sluníčka a her v chorvatském městečku Posedarje. Na následujících stránkách se můžete začíst do deníku ze IV. turnusu, který se konal od 25. 7. do 10. 8. 2006. Deník je přepsán zcela autenticky i s gramatickými perličkami.

Den čtrnáctý - 8.8.2006

Péťa na pláži v městečku Posedarje
Péťa na pláži v městečku Posedarje
KRÁSNÝ DENÍČKU

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDnes nás jako opět naše milé vedoucí vzbudili v osm hodin a o půl deváté jsme byli vyhnáni na snídani. Snídaně byla stejná jako každý den ale byla opestřena dvojbarevnou nutelou.

Kolem desáté nás vedoucí místo výletu do Posedarje obdarovali jako vždy výletem na dalekou pláž (pozn. cca 100 metrů). Až jsme si užili hrátek na pláži už se každý těšil na výborný oběd.

První novomanželský polibek
První novomanželský polibek
K obědu nebyla nečekaně červená omáčka a těstoviny ale úžasné a chutné nudle s výborným masíčkem.

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemePo krásném poledním klidu kdy si všichni odpočinuli, na nás byl připraven slíbený výlet do Posedarje. V Posedarji nás zatáhli vedoucí na skvělou písečnou pláž, která mimochodem z písku vůbec nebyla. Ti co si nechtěli užívat na pláži si mohli nakoupit užitečné věci.

Po návratu z Posedarje byla neočekávaná svatba, kde se všechny páry z celého pobytu mohly oddat.

První pár byl Karolína s Míšou, pak následovali Monika s Ondrem, po nich Hanička s Martínkem a na závěr výkvět Martin se Zuzkou.

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeVšechny oddal náš skvělý Honza a jako hudební doprovod zapískal na flétnu Svatební pochod úžasný David.

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeHonza dostal výborný nápad, že bysme mohli oddat Andreu s Davidem.

Protože já (Simon) jsem tajně miloval naší paní doktorku Janu a ona mě určitě taky, rozhodli jsme se vstoupit spolu do svazku manželského, aby naše láska byla svázána na věky věků.

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemePo svatbě se všichni oblékli do karnevalových masek. K vidění byly různé masky jako fotbalový fanoušek, mumie, indiáni, hasiči a všechny jiné.

Hladoví indiáni ... Ondra s Péťou
Hladoví indiáni ... Ondra s Péťou
Pan domácí nám k večeři ugriloval sardinky a podával s chlebem, olejem a česnekem. Po večeři si všichni v karnevalových oblečkách zatancovali.

Bližší průběh svatebního obřadu najdete zde a popis posledního dne na ozdravném pobytu tady
Miro nám ogriloval chorvatské rybičky
Miro nám ogriloval chorvatské rybičky
Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeUž jsme unavení, půjdeme spát
Už jsme unavení, půjdeme spát

Editor: Janinka
Vytvořeno: 22.08.2006 07:02
Poslední změna: 26.08.2006 04:27

RSS

Hodnocení: 3.50 (2x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedené



Copyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz