Osobní deníček

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Den třináctý
Jako každým rokem i letos vyrazily děti se Zdravotní pojišťovnou METAL-ALIANCE na ozdravný pobyt k moři. Tentokrát si děti užívaly moře, sluníčka a her v chorvatském městečku Posedarje. Na následujících stránkách se můžete začíst do deníku ze IV. turnusu, který se konal od 25. 7. do 10. 8. 2006. Deník je přepsán zcela autenticky i s gramatickými perličkami.

Den třináctý - 7. srpna 2006

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeNAZDAR PAPÍRE!!

O poledním klidu jsme opravdu řádili-Karolína slavila narozeniny
O poledním klidu jsme opravdu řádili-Karolína slavila narozeniny
V čera ráno někteří šli do Posedárie a a ty další hráli přehazku nebo si kreslili. Když přišli s Posedárie šli jsme hnedka na obět.

K obědu bilo:polévka nudlová, salát: červené zelí a na druhé jídlo francouské brambory.

O odpoledním klidu sme řádili a pořád na nás chodila Sylva aby sme se z klidnili.

Po poledním klidu sme šli hrát různý hry. Třeba tichou poštu s větama nebo pantomimu.

Zrcadlo, kdo je v zemi zdejší nejkrásnější?
Zrcadlo, kdo je v zemi zdejší nejkrásnější?
Potom kdo chtěl jií do moře šel z Janičkou. Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeA kdo chtěl zustat tak měl volnou zábavu.

Ale neš jsme odešli k moři, tak sme každá skupina dostala úkol: úkol byl takoví každá skupina dostala samohlásku a, e, i, o, (u nebilo). 1. skupina měla a, 2. skupina měla e, 3 měla i, a 4 o. po večeři to skončilo (pozn. jednotlivá družstva musela při mluvení používat místo všech souhlásek pouze jednu udanou - Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemenapř. větu: Marcela koukala družstvo požívající pouze hlásku „a" ji vyslovilo Marcela kakala).

Potom se hrálo divadlo o Sněhurce a sedmi trpaslíků. Hráli to dvě skupiny 4 a 1.

Po divadle bilo disko.

A potom byla večerka !!!!!

Co se přihodilo další den čtěte právě tady

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Editor: Janinka
Vytvořeno: 22.08.2006 06:56
Poslední změna: 26.08.2006 04:28

RSS

Hodnocení: 5.00 (1x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz