Osobní deníček

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Den dvanáctý
Jako každým rokem i letos vyrazily děti se Zdravotní pojišťovnou METAL-ALIANCE na ozdravný pobyt k moři. Tentokrát si děti užívaly moře, sluníčka a her v chorvatském městečku Posedarje. Na následujících stránkách se můžete začíst do deníku ze IV. turnusu, který se konal od 25. 7. do 10. 8. 2006. Deník je přepsán zcela autenticky i s gramatickými perličkami.

Den dvanáctý - 6. srpna 2006

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeTĚ PIC PAPÍRE

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeNedělní den začínal stejně jako každý jiný. Vstávali jsme v 8:00 a v 8:30 jsme šli na snídani.

V 10:00 jsme šli všichni na pláž, potom byl oběd a v 14:30 jsme jeli 1. a 4. oddíl na výlet lodí.

Proplouvali jsme kolem jednoho města (pozn. město Novi Grad) a poté jsme brázdili vody jednoho kaňonu (pozn. kaňon Zrmanje).

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeAsi po 1. hodině cesty jsme připluli do městečka Obrovace. Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeTam jsme dostali 0:45 hodiny rozchod, který jsme hlavně 1. družstvo patřičně využili.

Po rozchodu jsme pluli nazpět kaňonem.

Po nějaké chvíli jsme se byli vykoupat v otevřeném moři. Voda tam byla studená jako psí čumák. Po otužilé koupeli jsme se vrátili do našeho "*** hotelu".

Zrcadlo, kdo je v království nejkrásnější?
Zrcadlo, kdo je v království nejkrásnější?
K večeři mělo být čevapčiči s hranolkami, ale bylo rizoto.

V 8:00 předvedli 3. a 2. oddíl pohádku o „Sněhurce a 7 trpaslicích".

Potom byla diskotéka a po večerce „šli všichni spát".

THE END

Chcete vědět, co se událo třináctého dne? Opravdu? Tak klikněte sem
Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeŽe by nový Vinnetou v podání Baroše?
Že by nový Vinnetou v podání Baroše?
Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Editor: Janinka
Vytvořeno: 22.08.2006 06:51
Poslední změna: 26.08.2006 04:29

RSS

Hodnocení: 0.00 (0x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz