Osobní deníček

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Den jedenáctý
Jako každým rokem i letos vyrazily děti se Zdravotní pojišťovnou METAL-ALIANCE na ozdravný pobyt k moři. Tentokrát si děti užívaly moře, sluníčka a her v chorvatském městečku Posedarje. Na následujících stránkách se můžete začíst do deníku ze IV. turnusu, který se konal od 25. 7. do 10. 8. 2006. Deník je přepsán zcela autenticky i s gramatickými perličkami.

Den jedenáctý - 5. srpna 2006

2. a 3. oddíl nastupuje na loď
2. a 3. oddíl nastupuje na loď
V sobotu 2. a 3. skupinaV kaňonu Zrmanje se natáčel Vinnetou
V kaňonu Zrmanje se natáčel Vinnetou
s Dančou z 1. vyrazila na plavbu lodí.

Vstávalo se v 6:45, v 7:15 jsme šli na snídani a v 8:15 jsme vyjeli.

Nejprve jsme obepluli Novi Grad - malé městečko poznamenané válkou, poté propluli kaňon Zrmanje, kde se mísí slaná voda se sladkou, který nás dovedl do Obrovace. Zde jsme měli třicetiminutový rozchod.

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeNa zpáteční cestě se většina z nás koupala u Maslenického mostu, který je nově postaven.

Koupání v moři u Maslenického mostu
Koupání v moři u Maslenického mostu
V průběhu plavby nám byly nabídnuty výborné koblížky a limonáda. Výlet to byl hezký, ale poněkud zdlouhavý. Dorazili jsme na oběd.

Po poledním klidu se dohrával turnaj v přehazované. Docela jsme se bavili.

Večer jsme měli diskotéku. Každý se bavil po svém.

tady je popsán už dvanáctý den

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Editor: Janinka
Vytvořeno: 22.08.2006 06:46
Poslední změna: 26.08.2006 04:29

RSS

Hodnocení: 4.50 (2x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz