Osobní deníček

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Den desátý
Jako každým rokem i letos vyrazily děti se Zdravotní pojišťovnou METAL-ALIANCE na ozdravný pobyt k moři. Tentokrát si děti užívaly moře, sluníčka a her v chorvatském městečku Posedarje. Na následujících stránkách se můžete začíst do deníku ze IV. turnusu, který se konal od 25. 7. do 10. 8. 2006. Deník je přepsán zcela autenticky i s gramatickými perličkami.

Den desátý - 4. srpna 2006

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeMilý deníčku

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeRáno jsme vstali v 8:00 hod. Po dobré snídani jsme šli hrát pexeso. Nejprve jsme byli rozděleni do dvojic dle našich vylosovaných čísel. Po napínavém souboji zvítězila Danča Táborská.

Po té jsme šli na oběd. Po obědě následoval jako vždy odpolední klid.

Honza si získává přízeň svých fanynek
Honza si získává přízeň svých fanynek
Odpoledne se oteplilo, tak jsme se vydali na naši oblíbenou pláž. Všichni jsme si užívali moře, které sice bylo trochu studenější, než obvykle.  U moře jsme pobyli necelé tři hodiny.

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemePo té co jsme se všichni osprchovali, jsme šli na večeři.

A po večeři se měla konat očekávaná soutěž Missák. Pod pergolou jsme se sešli všichni s Marcy, aby se vyhlásilo, kdo bude porota a kdo bude Missáka uvádět a jaké budou disciplíny. Ve 20:00 h jsme se sešli všichni na terase a Missák mohl začít. Nejprve se hoši museli každý představit a odpovědět na otázku od moderátorky. Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemePotom následovala volná disciplína,kterou někteří pojali originálně a někteří ji vyloženě odbyli. A nakonec přehlídka ve spodním prádle a vyhlášení Missák „sval", kde se soutěžící museli pochlubit svými svaly.

Nakonec následovalo vyhlášení výsledků a předání cen. Dopadlo to takto: Missák Benjamínek s přehledem vyhrál Jarek Žižka.
Missák Sval: David Kouba, Honza Beránek, Martin Kamenár.
Missák Sympatie: Jaromír Jurníček
Missák Ozdravného pobytu: Jaromír Jurníček.

Den se velmi vydařil.

Jak byl 2. a 3. oddíl na výletě se dozvíte dále
Missáci:Martin,Honza,David,Jarek a Jára
Missáci:Martin,Honza,David,Jarek a Jára

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeKde jen to byla ta karta České republiky?
Kde jen to byla ta karta České republiky?
To jsem zvědavý, kdo z vás to vyhraje
To jsem zvědavý, kdo z vás to vyhraje
Hráli jsme šachy nebo Člověče nezlob se
Hráli jsme šachy nebo Člověče nezlob se
Sedělo se i na ping-pongovém stole
Sedělo se i na ping-pongovém stole
Naše oblíbená pláž u penzionu Adria
Naše oblíbená pláž u penzionu Adria
Porotkyně ocenily šarm a krásu
Porotkyně ocenily šarm a krásu
Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeJarek byl stále v dívčím obležení
Jarek byl stále v dívčím obležení

Editor: Janinka
Vytvořeno: 22.08.2006 06:40
Poslední změna: 26.08.2006 04:31

RSS

Hodnocení: 0.00 (0x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedené



Copyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz