Osobní deníček

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Den šestý
Jako každým rokem i letos vyrazily děti se Zdravotní pojišťovnou METAL-ALIANCE na ozdravný pobyt k moři. Tentokrát si děti užívaly moře, sluníčka a her v chorvatském městečku Posedarje. Na následujících stránkách se můžete začíst do deníku ze IV. turnusu, který se konal od 25. 7. do 10. 8. 2006. Deník je přepsán zcela autenticky i s gramatickými perličkami.

Den šestý - 31. července 2006

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeMILÝ DENÍČKU

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeJako každé ráno jsme se probudili a šli na snídani. Bylo zataženo a proto jsme se nešli koupat, ale hráli jsme různé hry (přehazku, volejbal...).

A poté jsme šli na objed a pak polední klid.

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeA zase svítilo sluníčko tak jsme šli po poledním klidu k moři. Po moři jsme mněli večeři bylo smažený sýr a hranolky to byla lahoda.

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeKdyž jsme šli z večeře, tak malá Hanička spadla ze schodů a rosekla si bradu, tak honem pospíchali do nemocnice jela s ní paní doktorka Jana a odves je tam pan Miro.

A zase večerka ale už 21.00 hodin protože druhý den v úterý nás čekal vílet na vodopády Krka. Hanička přijela z nemocnice v pořádku a ze zašitou bradou.

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeByl to zajímaví den.

A ještě něco také tu létali letadla a hasili požár! To bylo ŽŮŽO.

A to byl 6.den očima 12-leté Petry.

Co 7.den prožil u vodopádů Krka Petr H. se dozvíte zde
Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeTo nejsou mořské panny,ale naše vedoucí
To nejsou mořské panny,ale naše vedoucí
Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeI vedoucí musíi občas dřepovat
I vedoucí musíi občas dřepovat

Editor: Janinka
Vytvořeno: 17.08.2006 09:51
Poslední změna: 26.08.2006 04:37

RSS

Hodnocení: 0.00 (0x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz