Osobní deníček

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Den čtvrtý
Jako každým rokem i letos vyrazily děti se Zdravotní pojišťovnou METAL-ALIANCE na ozdravný pobyt k moři. Tentokrát si děti užívaly moře, sluníčka a her v chorvatském městečku Posedarje. Na následujících stránkách se můžete začíst do deníku ze IV. turnusu, který se konal od 25. 7. do 10. 8. 2006. Deník je přepsán zcela autenticky i s gramatickými perličkami.

Den čtvrtý - 29. července 2006

Výlet začal u rybí tržnice
Výlet začal u rybí tržnice
Zdarec Papíre !!!

Posloucháme mořské varhany
Posloucháme mořské varhany
Po velmi příjemném probuzení jsme byli nuceni jít na snídani, která byla jako každý den vynikající :).

Po snídani jsme si šli do pokojů a chystali si věci na výlet do Zadaru. Pak pro nás přijel autobus...

Zadar nás přivítal svěží vůní rybiny (naštěstí jsme nic nejedli jelikož jsme neměli balíčky s jídlem).  V Zadaru nám vedoucí dali asi hodinu a půl rozchod.

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemePo rozchodu nás Tak já trsám, trsám-Háňa a Jára
Tak já trsám, trsám-Háňa a Jára
odtáhli se podívat a poslechnout si mořské varhany. Ale všichni už se těšili na náš skvělý penzion a hlavněa oběd.

Po poledním klidu jsme se šli vykoupat do moře, ale voda nebyla moc teplá, jelikož bylo pod mrakem.

Na večer byl připravený večírek na terase, kde se tancovalo a hrály se hry, k čemuž nám většinu času hrál Axel Rose a jeho Guns´n roses.

Po pánské a dámské volence se hrály hry např. židle nebo molekuly.

Potom jsme si ještě chvíli trsli a potom jsme museli jít povinně do svých  pokojů spát. Musíme uznat, že ve ve Oblíbená hra židle aneb kdo z koho
Oblíbená hra židle aneb kdo z koho
Olda slavil narozeniny, tak dostal hobla
Olda slavil narozeniny, tak dostal hobla
většině případů úspěšně.

Tolerance musí být na obou stranách.

Takto zažili výlet do Zadaru a zbytek dnešního dne ti nejstarší z ozdravného pobytu.

A co zajímavého děti zažily 5. den se dozvíte dále 

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Editor: Janinka
Vytvořeno: 17.08.2006 09:44
Poslední změna: 26.08.2006 04:41

RSS

Hodnocení: 0.00 (0x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz