Osobní deníček

Deník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Den první
Jako každým rokem i letos vyrazily děti se Zdravotní pojišťovnou METAL-ALIANCE na ozdravný pobyt k moři. Tentokrát si děti užívaly moře, sluníčka a her v chorvatském městečku Posedarje. Na následujících stránkách se můžete začíst do deníku ze IV. turnusu, který se konal od 25. 7. do 10. 8. 2006. Deník je přepsán zcela autenticky i s gramatickými perličkami.

Den první - 26. července 2006

Tak jsme konečně na místě
Tak jsme konečně na místě
Milý deníčku,

Kdy že už budou ty apartmány uklizené?
Kdy že už budou ty apartmány uklizené?
První den, kdy jsem dorazili do našeho penzionu, uvítaly nás „čisté a připravené na náš příjezd pokoje". Poté jsme strávili dvě „poučné a velice obohacující" hodiny, které měly náplň typu: hledění na sebe navzájem.

Po tomto „záživném programu" jsme se vydali na velice „chutný a vyvážený" oběd.

Jeden z mála normálu se blížících okamžiků byl, když jsme strávili pár hodin na prosluněné pláži.

Životadárné sluneční paprsky
Životadárné sluneční paprsky
Červenou omáčkou to začalo
Červenou omáčkou to začalo
Po příchodu do apartmánu nás čekalo „příjemné překvapení": UCPAL SE ODPAD. NEMŮŽETE POUŠTĚT VODU!, což jsme uvítali „nadšeným jásotem" a „spokojeně zasoleni" jsme se vydali na další z kulinářských výtvorů naší kuchyně. Teď nás čeká „PAŘBA"! (mrňata si užijí)

Takto viděly první den nejstarší holky.

Zážitky z druhého dne najdete zde Neteče voda - provizorní čištění zubů
Neteče voda - provizorní čištění zubůDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechcemeDeník z ozdravného pobytu v Posedarje aneb červenou omáčku už nechceme

Editor: Janinka
Vytvořeno: 13.08.2006 08:20
Poslední změna: 26.08.2006 04:47

RSS

Hodnocení: 0.00 (0x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz