Lidé - Oslava

<< NázevNázevNázev >> << VytvořenoVytvořenoVytvořeno >> << Poslední změnaPoslední změnaPoslední změna >>
Stránka: 1 2 >|

Mikulášská besídka 2011

Mikulášská besídka 2011Čert s Mikulášem se nás přišli podívat v sobotu 3. prosince 2011 do Domu dětí a mládeže. Čert s Mikulášem přinesli knihu hříchů, takže jsme se dozvěděli, co děláme špatně a v čem se musíme polepšit. Ale asi jsme byli vcelku hodní, protože jsme všichni dostali balíček s dobrotami.

Svatba prince Williama a Kate Middleton

Svatba prince Williama a Kate MiddletonBritský princ William a Kate Middleton si řekli své ano v pátek 29. dubna 2011 ve Westminsterském opatství. Stali se tak vévodou a vévodkyní z Cambridge. Foto Reuters a ČTK.

Oslava Dne nezávislosti Indonéské republiky

Oslava Dne nezávislosti Indonéské republikyNa Indonéském velvyslanectví v Praze se 17. srpna 2010 oslavovalo 65. výročí vyhlášení nezávislosti Indonéské republiky v rámci kulturního večera Gempita Merdeka.

Svatba Jany Vozábové a Karla Wolfa

Svatba Jany Vozábové a Karla WolfaPoznali se, zamilovali se a nakonec se vzali 26. června 2010 na zámku Konopiště. Kdo? Jana Vozábová a Karel Wolf.

Svatba Lenky a Radima

Svatba Lenky a Radimaa následuje focení a veselí ve Veselí

Svatba Lenky a Radima - Show Must Go On

Svatba Lenky a Radima - Show Must Go Ona svatba pokračuje mnoha překvapeními...

Svatba Lenky a Radima

Svatba Lenky a RadimaA co se 26. září 2009 všechno kromě oné veselé svatby událo? Do České republiky přiletěl papež Benedikt XVI. Dvacet nejsilnějších ekonomik světa G 20 se na summitu v USA dohodla na přísnějších regulacích, které by zabránily opakování finanční krize. Zařízení na obohacování uranu nově přiznané Íránem bylo otevřeno inspekcím OSN. Děkan Právnické fakulty v Plzni odstoupil z funkce kvůli opsané disertační práci. Přes den bylo na většině území ČR jasno nebo skoro jasno s teplotami kolem 18 - 22ºC.

Svatba pod basketbalovým košem

Svatba pod basketbalovým košemaneb Lenka a Radim hrají od 26. září 2009 v jednom manželském týmu Konvalinů.

Odhalení nového destilátu METAXA AEN

Odhalení nového destilátu METAXA AENV Museu moderního umění Jana a Medy Mládkových na pražské Kampě byla 3. listopadu 2008 odhalena nová limitovaná edice originálního řeckého destilátu, pocházejícího z nejstaršího sudu, zvaného "Spyros".

Předávání Oskarů 2008

Předávání Oskarů 2008Ostře sledovaný rudý koberec při předávání Oscarů opět rozzářily skvostné róby předních návrhářů a oslnivé šperky. Colin Farrell oblékl smoking značky Dunhill, šperky značky Chopard zdobily např. Marion Cotillard, Penélope Cruz nebo Hilary Swank.

Hospůdka na Hawaii - otevření

Hospůdka na Hawaii - otevřeníOtevření malé hospůdky na Hawaii u Mladé Boleslavi. Skvělé jídlo na grilu, veselá obsluha - občas i nahoře bez, zábava i pod širým nebem, country kapela a sem tam i nějaká ta celebritka.

Party firmy Avon ve Slovanském domě

Party firmy Avon ve Slovanském doměNa party kosmetické firmy Avon 7. března 2007 byla představena nová toaletní voda Trueglow, jehož tváří se stala zpěvačka Dara Rolins. Předvedeny byly také trendy líčení a oblékání pro letošní sezónu.

Znovuotevření galerie na Strahově

Znovuotevření galerie na Strahově6. března 2007 byla slavnostně v 16 hodin znovu otevřena galerie Strahovského kláštera premonstrátů.

Žižkovský masopust 2007 - park Parukářka

Žižkovský masopust 2007 - park ParukářkaPoslední zastavení na Parukářce, kde vystoupilo divadlo Kvelb s ohnivou show a masopust ukončil velkolepý ohňostroj.

Žižkovský masopust 2007 - radnice

Žižkovský masopust 2007 - radniceDruhé zastavení u žižkovské radnici na Havlíčkově náměstí, kde starostka Žižkova předala vládu nad městem Bakchovi a pozvala občany žižkovské i přespolní na masopustní hody.

Žižkovský masopust 2007 - Mahlerovy sady

Žižkovský masopust 2007 - Mahlerovy sadyPrvní zastavení masopustního průvodu v Mahlerových sadech pod žižkovskou věží.

Masopust 2007 na nám. Jiřího z Poděbrad

Masopust 2007 na nám. Jiřího z PoděbradMasopustem provázela známa dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer, kteří na masopustu přivítali Bakchuse v podání Mojmíra Maděryče. Následoval parade marsch a čestná salva C. a K. vojáků. Poté se průvod vydal do ulic Žižkova.

Žižkovský masopust 2007 - maškary

Žižkovský masopust 2007 - maškaryŽižkovský masopust tradičně začal na náměstí Jiřího z Poděbrad. Letos se masopust nesl v duchu 130. výročí narození rady Vacátka. Hudební pozvánku do průvodu obstarala skupina Řešeto jako hříšní lidé obce žižkovské.

Večírek cestovní kanceláře Sunny Days

Večírek cestovní kanceláře Sunny DaysFotogalerie z večírku pořádaného cestovní kanceláří Sunny Days ve stylu agenta 007 Jamese Bonda v honosných prostorách paláce Žofín 15. února 2007.
Sum. 23: 1-20
Stránka: 1 2 >|


Copyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz