Lidé - Rodina

<< NázevNázevNázev >> << VytvořenoVytvořenoVytvořeno >> << Poslední změnaPoslední změnaPoslední změna >>
Stránka: 1 2 >|

Matýsek - Mayrhofen prosinec 2011

Matýsek - Mayrhofen prosinec 2011Poslední dny roku 2011 trávíme v malebném rakouském městečku Mayrhofen. Je to tady prima, pořád chumelí.

Matýsek - Mikulášská besídka 2011

Matýsek - Mikulášská besídka 2011Ten Mikuláš s čertem jsou fakt prima. Zvlášť to čekání na ně, kdy jsme si mohli hrát se vším, co jsme našli. A pak taky dárky, hlavně auta a čokoška.

Matýsek - Krkonoše Hanapetr říjen 2011

Matýsek - Krkonoše Hanapetr říjen 2011Na konci října 2011 jsme vyrazili s mamkou a taťkou na chalupu na Hanapetrově pasece v Krkonoších. Na chalupě je to hrozně prima. Mají tu krb, velkého psa, kočky, spoustu hraček a dalších zajímavých věcí. Nejradši lítám po schodech nahoru a dolů, hraju si u krbu s polínkama a na pískovišti jezdím s bagrem a traktorem.

Matěj Tobiáš - fotomontáže 2011

Matěj Tobiáš - fotomontáže 2011Podívejte se, jak žiju v roce 2011 :o)

Matýsek - bankovky 2011

Matýsek - bankovky 2011Milí přátelé, rád bych vás upozornil, že vzhledem k mé popularitě, mě oslovilo několik států s návrhem umístění mého portrétu na bankovky. Výsledek si můžete prohlédnout na následujících fotografiích. Proto nebuďte překvapeni, až bankovky, odkud na vás budu koukat, obdržíte :o) Váš Macík

Matýsek - dopoledne v cukrárně Myšák

Matýsek -  dopoledne v cukrárně MyšákV sobotu 21. května 2011 jsme se vydali do vyhlášené pražské cukrárny Myšák. Táta totiž mámě koupil ke svátku voucher na různé dobroty. Prý aby měla sladký život.

Johanka - duben 2011

Johanka - duben 2011Už mi bude skoro měsíc a takhle s mamkou (a taťkou) trávíme náš společný čas.

Johanka v porodnici

Johanka v porodnici23. března 2011 byl krásný slunečný den s teplotou 15 stupňů. No prostě prima den na to se narodit. Tak jsem tady a jmenuju se Johanka. Vážím přesně 3 kila a mamince jsem se narodila v nemocnici Na Bulovce ráno v 8 hodin 56 minut.

Matýsek na Lanzarote 2010

Matýsek na Lanzarote 2010Koukněte se, co všechno na Lanzarote stíháme dělat.

Matýsek - 1. výlet po Lanzarote 2010

Matýsek - 1. výlet po Lanzarote 2010Konečně jsme se vydali na výlet. Objeli jsme jih ostrova Lanzarote. Nejdřív jsme se zastavili v nejkrásnější vesničce na ostrově jménem Yaiza, potom nakoukli do sopečného Národního parku Timanfaya. Podívali se, jak se těží sůl na Salinas del Janubio, poslouchali, jak burácí moře v Hervideros a obdivovali zelenou lagunu El Golfo, kde je spousta olivínů. A protože při cestování pořádně vyhládne, zajeli jsme do restaurace v rybářském přístavu Playa Blanca.

Matýsek letí na ostrov Lanzarote

Matýsek letí na ostrov LanzaroteV listopadu je v Čechách zima, a tak jsme se vydali na ostrov Lanzarote. Na Kanárských ostrovech je totiž pořád příjemně teploučko.

Matýsek - podzim 2010 počernický park

Matýsek - podzim 2010 počernický parkS maminkou chodíme pravidelně na procházky do počernického parku. Na konci září přišlo příjemné babí léto, tak jsme si užívali poslední sluneční paprsky v parku a u rybníka v Dolních Počernicích.

Matýsek v Bílé vráně

Matýsek v Bílé vráněV tak trochu rockové restauraci Bílá vrána v Lázních Bohdaneč se moc dobře jí.

Matýsek plavání ve vaně i v bazénu 2010

Matýsek plavání ve vaně i v bazénu 2010Matýsek se narodil ve znamení ryb, a tak plave jako rybička už od narození.

Matýsek - srpen v Hamru 2010

Matýsek - srpen v Hamru 2010Na konci prázdnin jsem se vydal k babičce a dědovi do Hamru. Počasí bylo nic moc, ale přece jen občas vykouklo sluníčko a já mohl vesele spát na čerstvém vzduchu.

Matěj Tobiáš - léto 2010 v Hamru

Matěj Tobiáš - léto 2010 v HamruPrvní červencový týden jsem strávil v jižních Čechách v Hamru. Koupal jsem se v bazénu, snědl kopec zmrzliny a taky si udělal výlet do Třeboně.

Matýsek - červenec 2010

Matýsek - červenec 2010Maminka si hrála s fotkami a tohle je výsledek.

Matěj Tobiáš - září 2009

Matěj Tobiáš - září 2009Září bylo docela rušné: byl jsem jednomu strejdovi na svatbě a taky na pouti, kde jsme se s druhým strejdou pěkně vyřádili.

Matěj Tobiáš jede do Itálie

Matěj Tobiáš jede do ItálieUž jsem velkej kluk, tak letos jedu k moři do Itálie.

Fotogalerie hry Jak se vám líbí

Fotogalerie hry Jak se vám líbíNa Letních Shakespearovských slavnostech 2007 mohou diváci shlédnout Shakespearovu hru jak se vám líbí v režii Emila Horvátha s Marianem Labudou, Soňou a Zuzanou Norisovými, Ladislavem Hamplem, Tomášem Pavelkou a Miroslavem Nogou.
Sum. 39: 1-20
Stránka: 1 2 >|


Copyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz