Kategorie: Cestování - Evropa

Toskánsko - perla Itálie

Toskánsko - perla Itálie
Kategorie: Cestování

Zimní Sněžka

Zimní SněžkaSněžka je se svými 1603 metry n.m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celé České republiky. Přes vrchol této významné dominanty východní části Krkonoš prochází česko-polská hranice a nejvyšší bod se nachází na polské straně hranice. Na vrchol vede z Pece pod Sněžkou kabinková lanovka. Vrcholek hory je skalnatý a v zimě často pokrytý silnou vrstvou námrazy. V zimě tak má Sněžka svoje třpitivě sněhové kouzlo.
Kategorie: Lidé - Škola

Voda pro život

Voda pro životZávěrečný koncert tanečního oboru Základní umělecké školy Pardubice-Polabiny se konal 13. června 2013 ve Východočeském divadle v Pardubicích.
Kategorie: Sport

Chlumecký triatlonek 2012

Chlumecký triatlonek 2012V sobotu 25. srpna 2012 se uskutečnil VII. ročník Chlumeckého triatlonku. Na fotkách je zachycen průjezd závodníků obcí Tetov na 34kilometrové trase.
Kategorie: Lidé - Rodina

Matýsek - Mayrhofen prosinec 2011

Matýsek - Mayrhofen prosinec 2011Poslední dny roku 2011 trávíme v malebném rakouském městečku Mayrhofen. Je to tady prima, pořád chumelí.
Kategorie: Lidé - Oslava

Mikulášská besídka 2011

Mikulášská besídka 2011Čert s Mikulášem se nás přišli podívat v sobotu 3. prosince 2011 do Domu dětí a mládeže. Čert s Mikulášem přinesli knihu hříchů, takže jsme se dozvěděli, co děláme špatně a v čem se musíme polepšit. Ale asi jsme byli vcelku hodní, protože jsme všichni dostali balíček s dobrotami.
Kategorie: Lidé - Rodina

Matýsek - Mikulášská besídka 2011

Matýsek - Mikulášská besídka 2011Ten Mikuláš s čertem jsou fakt prima. Zvlášť to čekání na ně, kdy jsme si mohli hrát se vším, co jsme našli. A pak taky dárky, hlavně auta a čokoška.
Kategorie: Lidé - Rodina

Matýsek - Krkonoše Hanapetr říjen 2011

Matýsek - Krkonoše Hanapetr říjen 2011Na konci října 2011 jsme vyrazili s mamkou a taťkou na chalupu na Hanapetrově pasece v Krkonoších. Na chalupě je to hrozně prima. Mají tu krb, velkého psa, kočky, spoustu hraček a dalších zajímavých věcí. Nejradši lítám po schodech nahoru a dolů, hraju si u krbu s polínkama a na pískovišti jezdím s bagrem a traktorem.
Kategorie: Lidé

Prague Fashion Weekend 2011

Prague Fashion Weekend 2011První den vrcholné módní události, Prague Fashion Weekend 2011, nabídl přehlídky kolekcí renomovaných domácích a zahraničních návrhářů, včetně večerní hvězdné Gala Fashion Show francouzské značky Nina Ricci by Obsession. Na mole se objevila i topmodelka Hana Soukupová. Centrum historické Prahy v Pařížské ulici bude ovládat špičková móda, inspirace, show a krásné ženy ještě v neděli 25. září 2011. Foto: 2media.cz
Kategorie: Lidé - Rodina

Matěj Tobiáš - fotomontáže 2011

Matěj Tobiáš - fotomontáže 2011Podívejte se, jak žiju v roce 2011 :o)
Kategorie: Lidé - Rodina

Matýsek - bankovky 2011

Matýsek - bankovky 2011Milí přátelé, rád bych vás upozornil, že vzhledem k mé popularitě, mě oslovilo několik států s návrhem umístění mého portrétu na bankovky. Výsledek si můžete prohlédnout na následujících fotografiích. Proto nebuďte překvapeni, až bankovky, odkud na vás budu koukat, obdržíte :o) Váš Macík
Kategorie: Cestování - Austrálie

Zvířata Austrálie

Zvířata AustrálieAustrálie je díky své velikost velmi rozmanitá a platí to také o její fauně. Zvířecí druhy patřící do čeledi klokanovití, rodu ježura nebo kasuár jsou australskými endemity. Foto Vašek Balšánek
Kategorie: Lidé - Rodina

Matýsek - dopoledne v cukrárně Myšák

Matýsek -  dopoledne v cukrárně MyšákV sobotu 21. května 2011 jsme se vydali do vyhlášené pražské cukrárny Myšák. Táta totiž mámě koupil ke svátku voucher na různé dobroty. Prý aby měla sladký život.
Kategorie: Cestování - Evropa

Magický Island

Magický IslandKlub islandských fanatiků vyhlásil fotografickou soutěž Magický Island. Nejlepších 21 snímků si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo od 30. května 2011 v předsálí Městské knihovny v Praze na Mariánském náměstí, a to až do konání 10. Islandského dne, který se uskuteční v sobotu 4. června 2011. Více se dozvíte na webu www.islandklub.com
Kategorie: Lidé

Hračky Husákových dětí

Hračky Husákových dětíS čím si hrály v 70. a 80. letech 20. století Husákovy děti? Moc na výběr nebylo, tak "pamětníci" jistě najdou tu "svoji" hračku.
Kategorie: Lidé - Oslava

Svatba prince Williama a Kate Middleton

Svatba prince Williama a Kate MiddletonBritský princ William a Kate Middleton si řekli své ano v pátek 29. dubna 2011 ve Westminsterském opatství. Stali se tak vévodou a vévodkyní z Cambridge. Foto Reuters a ČTK.
Kategorie: Lidé - Rodina

Johanka - duben 2011

Johanka - duben 2011Už mi bude skoro měsíc a takhle s mamkou (a taťkou) trávíme náš společný čas.
Kategorie: Lidé - Rodina

Johanka v porodnici

Johanka v porodnici23. března 2011 byl krásný slunečný den s teplotou 15 stupňů. No prostě prima den na to se narodit. Tak jsem tady a jmenuju se Johanka. Vážím přesně 3 kila a mamince jsem se narodila v nemocnici Na Bulovce ráno v 8 hodin 56 minut.
Kategorie: Příroda

Zatmění Slunce 4. ledna 2011

Zatmění Slunce 4. ledna 2011Zatmění Slunce je astronomický jev, který nastane, když Měsíc vstoupí mezi Zemi a Slunce, takže jej částečně, nebo zcela zakryje. Slunce, Měsíc a Země jsou tedy v jedné přímce. Následující fotografie jsou z částečného zatmění Slunce 4. ledna 2011, jehož maximum nastalo v 9 hodin 25 minut, kdy Měsíc zakryl 79,2% slunečního průměru.
Kategorie: Lidé - Rodina

Matýsek na Lanzarote 2010

Matýsek na Lanzarote 2010Koukněte se, co všechno na Lanzarote stíháme dělat.
Sum. 211: 1-20
Stránka: 1 2 3 4 5 ......>|
<< NázevNázevNázev >> << VytvořenoVytvořenoVytvořeno >> << Poslední změnaPoslední změnaPoslední změna >> RSSCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz