Sranda a veselosti - Drsňárny

Dopis Ježíškovi

Skoro každé dítě píše před vánoci dopis Ježíškovi, aby mu splnit aspoň některá tajná přání...

Milý Ježíšku,

Asi se divíš, že Ti píši právě dnes, 26. prosince. Rád bych Ti vysvětlil pár věcí, ke kterým došlo v uplynulém roce. Pln očekávání jsem Ti asi před měsícem napsal dopis, ve kterém jsem Tě prosil o horské kolo, elektrický vláček, kolečkové brusle a fotbalový dres.

Rád bych zdůraznil, že jsem si ničil svůj mozek důkladným studiem po celý rok. Nejenže jsem byl nejlepším ve třídě, dokonce jsem dosáhl nejlepšího hodnocení na celé škole. Nelžu Ti. Opravdu, nikdo v mém okolí se nechoval lépe než já k mým rodičům, bráchovi, ke kamarádům ani ke svým sousedům. Prostě neexistuje v uplynulém roce absolutně nic, čím bych se prohřešil vůči lidskosti, vzdělání, či jen slušným mravům.

Takže mi sakra vysvětli, jak je možné, žes mi pod stromkem nechal hloupé Jo-Jo, stupidní píšťalku a pár ponožek. Jak si to vůbec představuješ, Ty, tlustý zkurvysyne, že jsem byl za čuráka celý ten zasraný rok a ty mi nakonec přihodíš pod stromek takové píčoviny a abys mě teda pořádně nasral, dal jsi tomu malému buzerantovi naproti z baráku tolik hraček, že ani nemohl šmatlat po pokoji.

Laskavě tě prosím, příště se už ani nepokoušej strkat ten svůj zasranej zadek do našich dveří. Zkopal bych tě ze schodů ty zmrde. Rozmlátil bych Ti šutrama lebku a táhl bys domů pěšky. Takhle teď musím chodit já, když jsi mi neposlal to zkurvené kolo. Seru na Tebe, Ježíšku. V příští roce teprve poznáš, jaké to je když se naseru, Ty zkurvený bastarde!

Ahoj, Tvůj Pepíček. Dopis Ježíškovi

Autor: Pepicek
Editor: redakce
Vytvořeno: 19.12.2000 12:00
Poslední změna: 19.12.2000 12:00

RSS

Hodnocení: 3.92 (249x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2021, webmaster@people.cz