Sranda a veselosti - Perličky a překecy

Hotelové mýdlo

Toto je skutečná korespondence jednoho londýnského hotelu s jedním z hostů. Hotel se nakonec rozhodl uveřejnit dopisy v Sunday Times.

Vázená slecno pokojská,
prosím nenechávejte v mé koupelne zádná hotelová mýdla. Privezl jsem si své vlastní toaletní mýdlo zn. Dial. Odneste prosím tech sest nepouzitých mýdel z policky pod lékárnickou a také ta tri mýdla ze sprchového koutu.
Prekázejí mi.

Dekuji, S. Berman


Vázený pokoji 635,
nejsem Vase pravidelná pokojská. Vase pokojská má dnes volno a bude zpátky ve ctvrtek. Odnesla jsem 3 hotelová mýdla ze sprchového koutu, jak jste pozadoval. Tech 6 mýdel jsem odnesla z policky, aby Vám neprekázela. Dala jsem je na krabici s papírovými kapesnícky, pro prípad, ze byste zmenil názor. Pridala jsem pouze 3 nová mýdla, protoze mám instrukce od vedení nechávat na kazdém pokoji 3 mýdla denne. Doufám, ze nyní je vse v porádku.

Kathy, pokojská


Vázená slecno pokojská - doufám, ze jste moje pravidelná pokojská.
Zrejme Vám Kathy nerekla o mém upozornení ohledne hotelových mýdel. Kdyz jsem se vcera vecer vrátil do svého pokoje, zjistil jsem, ze jste pridala 3 malá mýdla Camay na policku pod lékárnickou. Budu zde v hotelu bydlet 14 dní a privezl jsem si své vlastní toaletní mýdlo zn. Dial. Nebudu tedy potrebovat tech 6 malých mýdel na policce. Prekázejí mi, kdyz se holím, cistím si zuby atd. Odneste je, prosím.

S. Berman


Vázený pane Bermane, assistant manager, pan Kensedder, me dnes ráno informoval, ze jste mu vcera vecer telefonoval a nebyl jste spokojen s hotelovým servisem na svém pokoji.
Pridelila jsem Vasemu pokoji novou pokojskou. Prijmete mou omluvu za zpusobené nepríjemnosti. V prípade dalsích problému me, prosím, kontaktujte, osobne vse vyresím. Volejte linku 1108 mezi 8:00 a 17:00.

Dekuji.
Elaine Carmen
provozní


Vázená paní Carmen,
Není mozné Vás telefonicky kontaktovat, protoze odcházím z hotelu ráno v 7:45 a vracím se v 17:30 nebo 18:00. Proto jsem vcera vecer volal panu Kensedderovi. Vy jste jiz odesla. Jen jsem pana Kenseddera pozádal, zda by mohl neco udelat s temi hotelovými mýdly. Ta nová pokojská, kterou jste mi pridelila, si musela myslet, ze jsem nový host, protoze pridala 3 nová mýdla do lékárnicky, spolu s pravidelnou dodávkou 3 mýdel do sprchového koutu. Za pouhých 5 dní zde jsem jiz nashromázdil 24 hotelových mýdel.

Proc mi to deláte?
S. Berman


Vázený pane Bermane,
Vase po pokojská, Kathy, byla instruována, aby prestala dávat mýdlo do Vaseho pokoje a vsechna prebytecná mýdla odnesla. V prípade dalsích dotazu prosím volejte linku 1108 mezi 8:00 a 17:00. Dekuji,

Elaine Carmen
provozní


Vázený pane Kenseddere,
Moje toaletní mýdlo zn. Dial chybí. Vsechna mýdla byla odnesena z mého pokoje, vcetne mého vlastního toaletního mýdla zn. Dial! Vcera vecer jsem se vrátil pozdeji a musel jsem volat hotelového sluhu, aby mi prinesl 4 malá mýdla Cashmere Bouquet.

S. Berman


Vázený pane Bermane,
informoval jsem nasi provozní, Elaine Carmen, o Vasem problému s mýdly. Nechápu, proc nebylo zádné mýdlo ve Vasem pokoji, protoze nase pokojské mají kazdý den nechávat 3 hotelová mýdla v kazdém pokoji. Situaci okamzite napravíme.
Prijmete, prosím, mou omluvu za zpusobené nepríjemnosti.

Martin L. Kensedder
Assistant Manager


Vázená paní Carmen,
Kdo proboha dal 54 malých mýdel Camay do mého pokoje? Kdyz jsem se vcera vecer vrátil, nasel jsem 54 mýdel. Nechci 54 hotelových mýdel Camay. Chci moje vlastní jedno toaletní mýdlo zn. Dial. Uvedomujete si, ze tu mám 54 mýdel?
Jediné, co chci, je moje mýdlo Dial. Prosím, vratte mi moje mýdlo Dial!

S. Berman


Vázený pane Bermane,
stezoval jste si na prílis mnoho mýdla ve Vasem pokoji, takze jsem je nechala odnést. Pak jste si stezoval panu Kensedderovi, ze nemáte zádné mýdlo, takze jsem je osobne vrátila. To znamená, 24 hotelových mýdel Camay která byla odnesena a 3 nová mýdla. která máte dostávat kazdý den. Nevím nic o 4 mýdlech Cashmere Bouquet. Vase pokojská, Kathy, zrejme nevedela, ze jsem Vase mýdla jiz vrátila a také prinesla 24 hotelových mýdel Camay plus 3 nová mýdla. Nevím, jak jste prisel na to, ze nás hotel dává na pokoje velká mýdla zn. Dial. Podarilo se mi najít jedno velké mýdlo Ivory, které jsem nechala ve Vasem pokoji.

Elaine Carmen
provozní


Vázená paní Carmen,
rád bych Vás krátce informoval o nejnovejsím stavu zásob mýdla na mém pokoji. K dnesním dni eviduji:
 • Na policce pod lékárnickou- 18 mýdel Camay ve 4 sloupeccích po 4 a 1 sloupecku po 2.
 • Na krabici s papírovými kapesnícky- 11 mýdel Camay ve sloupeccích po 4 a 1 po 3.
 • Na kosi na prádlo- 1 sloupecek se tremi mýdly Cashmere Bouquet, 1 sloupecek 4 hotelových mýdel Ivory a 8 mýdel Camay ve 2 sloupeccích po 4.
 • V lékárnicce- 14 mýdel Camay ve 3 sloupeccích po 4 a 1 sloupecku po 2.
 • Ve sprchovém koute- 6 mýdel Camay, velmi vlhkých.
 • Na severovýchodním rohu vany- 1 mýdlo Cashmere Bouquet, lehce pouzité.
 • Na severozápadním rohu vany - 6 mýdel Camay ve 2 sloupeccích po 3.


 • Az bude Kathy uklízet muj pokoj, pozádejte ji, prosím, aby vsechny sloupecky mýdel byly pekne vyrovnané a peclive oprásené. Dále ji upozornete, ze sloupecky s více nez 4 mýdly mají tendenci se kácet. Dovoluji si navrhnout, ze parapet okna v loznici je nevyuzitý a muze tedy být skvelým místem pro budoucí dodávky mýdla.
  A jeste jedna vec- obstaral jsem si nové velké toaletní mýdlo zn. Dial, které nyní uchovávám v hotelovém trezoru, aby nedoslo k dalsím nedorozumením.

  S. Berman

  Autor: Berman
  Editor: redakce
  Vytvořeno: 14.12.2000 12:00
  Poslední změna: 14.12.2000 12:00

  RSS

  Hodnocení: 3.96 (306x)
  5-skvělé
  4-dobré
  3-průměr
  2-nic moc
  1-nepovedené  Copyright © mars69 2000-2021, webmaster@people.cz